Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Canon EOS slaví 20 let

Čtvrtek, 22 Únor 2007 12:19
EOS-20let_708.jpgSystém EOS, kompletní řada fotoaparátů, objektivů a příslušenství, si od průlomového systému EOS 650, uvedeného na trh v roce 1987, po nejnovější digitální zrcadlovku EOS-1D Mark III, zachovává úplnou kompatibilitu a i nadále těží z technologických inovací.
Trvalou oblibu systému EOS lze částečně přičíst jeho vysoké úrovni kompatibility. Již více než 20 let, během kterých jsme byli svědky mimořádného pokroku ve fotografii, mohou fotografové díky neustále se rozšiřujícímu sortimentu výrobků systému EOS využívat veškeré nové technologie a přitom pracovat s dříve pořízeným vybavením.
Systém EOS nyní kromě pořizování snímků obsahuje i kompletní řetěz nástrojů pro zpracování grafiky, od softwaru Digital Photo Professional po oceňované projektory XEED a fotografické tiskárny řady PIXMA. Zároveň u systému EOS již 20 let probíhá vývoj a inovace. Odrazem toho je i samotný název EOS. Není to jen zkratka pro „Electro Optical System“, ale i jméno řecké bohyně úsvitu. Prvky vyvinuté v analogové éře, například technologie USM, byly v digitálním věku doplněny řadou inovací: první neprofesionální digitální zrcadlovkou s cenou pod 1000 euro, první digitální zrcadlovkou s rychlostí snímání 8 snímků za sekundu a první digitální zrcadlovkou, která překonala hranici rozlišení 16 megapixelů. Díky soustavnému zkoumání možností nabízených digitálními technologiemi zaručuje systém EOS pokračování inovace a růstu i v následujících letech.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit