Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Pevné disky WD pro sdílení dat i bez PC

Pátek, 02 Březen 2007 15:20
wd_MyBook_WEII_709.jpgNová řada zařízení pro sdílené ukládání dat, Western Digital My Book World Edition, umožňuje spotřebitelům a uživatelům domácích kanceláří bezpečně přistupovat k jejich digitálnímu obsahu a sdílet jej s uživateli kdekoli na světě, stejně, jako by byl uložen na lokálním disku. My Book World Edition II o kapacitě 1 TB je vybaven konfigurací s dvěma disky a možností zapojení RAID.
WD Anywhere Access je nový software pro zjednodušení přístupu k digitálnímu obsahu a prolomení bariéry fyzické vzdálenosti tohoto obsahu. Součástí softwaru je jedinečná funkce Data OnHand, která zajišťuje, že disk je aktivní ve Windows Exploreru a v nabídce Windows „Uložit jako“ a „Otevřít“, vždy, když je uživatel připojen k internetu. Tím se pro uživatele zjednodušuje přístup k obsahu svého vzdáleného disku, který funguje nezávisle na PC.
wd_MyBook_WorldEditionII1_709.jpg Dva modely řady My Book World Edition jsou kompatibilní s kabelovými a bezdrátovými sítěmi a jsou vybaveny podsvětleným hlavním vypínačem, snadno použitelným zálohovacím softwarem, jedinečným ukazatelem kapacity z diod LED a tříletou zárukou. Dodávají se se zálohovacím softwarem EMC Retrospect Express backup, jedním portem Ethernet, portem USB 2.0 pro okamžité přidání další ukládací kapacity, inteligentními funkcemi správy disku a stavovými LED diodami. My Book World Edition má kapacitu 500 GB.
Jednotky My Book World Edition II jsou dodávány v plné konfiguraci s kapacitou 1 TB, ale uživatelé je mohou nastavit tak, že vyhradí polovinu kapacity na zrcadlení uživatelských dat v reálném čase pomocí RAID 1. Disk umožňuje uživatelům provádět údržbu svépomocí, otevření krytu a výměnu jednoho či obou disků dle podrobných pokynů, bez ztráty tříleté omezené záruky na systém.
Doporučená maloobchodní cena My Book World Edition činí 279 USD, varianta II stojí 499 USD.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit