Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Novinky od Olympusu

Úterý, 06 Březen 2007 10:50
Olympus710.jpgZhruba před měsícem jsme zveřejnili informace o většině nových výrobků Olympus pro nadcházející sezónu. U příležitosti konání veletrhu PMA v Las Vegas Olympus doplnil nabídku ještě o další tři modely, které si schoval speciálně pro tuto příležitost. Jeden z nich je z nejprodávanější a tradiční řady kompaktních fotoaparátů Olympus mju a dalšími jsou dvě nová těla digitálních zrcadlovek. Zrcadlovky přinášejí řadu inovací. Především se poprvé do amatérské kategorie zrcadlovek dostává živý náhled na LCD obrazovce, který byl doposud používán pouze u vyšší kategorie E-330 LV.
Nový Olympus µ[mju:] 780 nabízí elegantní voděodolné kovové tělo, objektiv s 5x optickým zoomem, duální stabilizaci obrazu a technologii Shadow Adjustment, která vylepšuje expozici u snímků s tmavými oblastmi.
Olympus E-410 charakterizuje kompaktní provedení a nejmodernější technologie. Celosvětově nejmenší digitální zrcadlovka je vybavená profesionálním Live MOS snímačem s živým náhledem na LCD obrazovce, novým obrazovým procesorem, vysoce výkonným antiprachovým filtrem a řadou pokročilých fotografických funkcí.
Nová digitální zrcadlovka Olympus E-510 má vestavěný obrazovým stabilizátorem přímo v těle přístroje, opět živý náhled na LCD obrazovce i vysoce výkonný antiprachový filtru.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit