Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová verze vyhledávací technologie Geolus Search

Úterý, 13 Březen 2007 15:39
Společnost UGS oznámila vydání nové verze programu Geolus Search. Jedná se o revoluční technologii v oblasti vyhledávání 3D geometrických tvarů, kterou UGS získala od německé společnosti software design & management AG.

Program Geolus Search doplňuje stávající „textovou“ vyhledávací technologii o schopnost rychlého nalezení modelů v různorodých databázích na základě geometrické podobnosti. Tradiční vyhledávací postupy jsou založeny jen na porovnávání a vyhledávání číslování modelů a jejich popisů. Přestože je tento způsob velmi užitečný, neumožňuje společnostem plně optimalizovat správu modelů, a to z důvodu neslučitelnosti standardů a klasifikací, omezených zásad pro číslování modelů a jazykové závislosti.

Aplikace Geolus Search kombinuje tradiční vyhledávací funkce s technologií vyhledávání geometrických tvarů, která přesně identifikuje stejné či podobné komponenty. Tato funkce zajišťuje opětovné použití již jednou navržených komponent, a zamezuje tak časovým a finančním ztrátám, které by byly způsobeny návrhem či nákupem již existujících dílů.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit