Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Teamcenter Express v nové verzi

Pátek, 06 Duben 2007 13:15
TeamCenterExpress714.jpgSpolečnost UGS oznámila vydání Teamcenter Express verze 2.1. Jedná se o cPDM produkt z řady UGS Velocity Series. Nejnovější verze umožňuje spravovat výrobní data, a také obsahuje podporu více jazyků. Jde o výrazný produkt směřující do oblasti středního trhu. Teamcenter Express Verze 2.1 zajišťuje správu výrobních i konstrukčních dat v jednom systému. Systém nabízí rozšíření pro plánování výrobních procesů či nástrojů, příslušenství a standardní knihovny přizpůsobené pro středně velké podniky.
Teamcenter Express 2.1 je schopen přímo komunikovat s NX CAM Express, aplikací určenou pro NC programování, jež je také součástí řady UGS Velocity Series. Systém automaticky zaznamená data vytvořená v prostředí NX CAM Express a v celém výrobním procesu udržuje všechny revize těchto dat. Společnost se tak může snadno vrátit k dřívějším projektům, najít požadovaná data a ujistit se, že do výroby jsou odeslána správná data.
Verze 2.1 je obohacena o vícejazyčnou podporu pro čínštinu (zjednodušenou a tradiční), korejštinu, japonštinu, ruštinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu oproti Verzi 2, která byla pouze v anglickém jazyce uvedena na trh v říjnu 2006. Za jeden rok od zahájení prodeje vedla rozsáhlá lokalizace produktu Teamcenter Express k jeho nasazení ve 26 zemích.
Teamcenter Express může být propojen s širokou škálou CAD aplikací včetně Solid Edge a NX stejně jako s CATIA, AutoCAD, Autodesk Inventor a SolidWorks.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit