Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nová řada notebooků HP Pavilion

Středa, 11 Duben 2007 12:19
HP_Pavilion_dv6000_715.jpgNotebooky HP nové řady Pavilion dv63xx jsou navrženy zejména pro příznivce dynamické zábavy, ocení je však i ostatní uživatelé, kteří u mobilního počítače preferují robustní výkon.
Jsou dodávány s operačním systémem MS Windows Vista, přičemž HP k této řadě doporučuje variantu Home Premium. Kromě procesorů Intel Core 2 Duo přináší výrobce nově možnost vybrat si notebook s dvoujádrovou technologií AMD Turion 64X2, stejně jako lesklý povrch šasi se speciální laminací proti poškrábání.
Webovou kameru HP Pavilion s rozlišením 1,3 megapixelu, multimediální reproduktory Altec Lansing a zabudovaný mikrofon uvítají především příznivci internetové komunikace a IP telefonie. Grafickou kartou je NVIDIA GeForce, paměti jsou typu DDR2, pevný disk s 2 MB cache se dodává v kapacitách od 80 do 160 GB.
Mezi doplňky a vylepšení notebooku patří dálkový ovladač, technologie BrightView na 15,4" širokoúhlém displeji WXGA, DVD jednotka Super Multi s podporou dvouvrstvého zápisu či dotyková tlačítka na přehrávání hudby a filmů. Za výjimečný design získala řada Pavilion dv6000 cenu Red Dot Design Award 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit