E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Profesionální čtečka PocketBook CAD Reader Flex

Úterý, 02 Prosinec 2014 10:34

Tags: CAD | Čtečka | E Ink | Flex | Hardware | Mobius | PocketBook | Reader

CAD Reader Flexrender 1449PocketBook představuje prototyp zařízení PocketBook CAD Reader Flex – high-endové zařízené pro profesionální využití. Nová čtečka z produktové řady CAD Reader je poprvé prezentována na konferenci Autodesk University 2014 (Las Vegas 2.–4. 12. 2014). Novinka je vybavena flexibilním displejem Mobius s technologií E Ink a úhlopříčkou 13,3 palců. Zadní panel tvoří odolný plast s jemnou strukturou. S tloušťkou pouhých 6,5 mm je CAD Reader Flex rekordmanem mezi čtečkami s technologií E Ink a je ideálním zařízením pro ty, kdo pracují s množstvím tabulek, složitými grafy a výkresy.

Skvěle poslouží také pro studium a čtení dokumentace. Čtečka maximálně usnadní práci, ať jste kdekoli – v kanceláři, v průmyslovém podniku, na stavbě nebo služební cestě.
Flexibilní E Ink displej Mobius je pevnější než jiné verze E Ink displejů, ale přitom si zachovává hlavní výhody této technologie – je šetrný k očím a neodráží žádné odlesky. Rozlišení špičkového displeje 1600 x 1200 pixelů zaručuje optickou kvalitu a plynulé zoomování.
Čtečka je odolná vůči prachu a vlhkosti. Displej Mobius společně s gumovým pouzdrem zaručují odolnost čtečky také vůči ohnutí, zatímco povrch z polyuretanu brání náhodnému sklouznutí. Uživatelé mohou nosit zařízení v jakémkoli zavazadle bez obav z poškození náhodným ohnutím. Uvedené vlastnosti společně s výkonnou baterií činí ze čtečky PocketBook CAD Reader Flex výborné zařízení pro práci v terénu, jako je např. kontrola staveb, různé inspekce, sběr dat a upřesňování plánů a specifikací.
Čtečka je osazena dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz a 512 MB paměti RAM, které zajišťují rychlou a stabilní odezvu. Do vnitřní paměti o velikosti 8 GB se uloží tisíce různých dokumentů. Ke komunikaci s dalšími zařízeními slouží zabudovaná Wi-Fi a bluetooth 4.0. Joystick a mechanické tlačítko pro stránkování na středovém panelu pod displejem zajišťují plynulé a pohodlné procházení nabídky.

Pozn. redakce: Jistě vám neuniklo, že doprovodný obrázek je pouze render zařízení. První fotografie čtečky CAD Reader Flex snad budou k dispozici po uvedení na Autodesk University.


Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# fuj palceGuest 2014-12-08 21:09
Jezismarja, jak muzete pouzivat palce a milimetry dohromady? A to si jako tu uhlopricku mam na centimetry prepocitat sam? To je clanek DoDo, neboli DOdelej si DOma? Navic ta dulezita informace, jestli uhlopricka odpovida papiru A4 chybi!

Takze uhlopricka ma 33.8 cm, a uhlopricka A4 je 36.4 cm.

Vykaslete se na ty pitome palce, jenom v tom vsichni lenivi novinari a prodavaci delaji bordel. A argument, ze displeje a televize se prodavaji v palcich je blbost, jeste dlouho po prevratu vsichni normalne pouzivali centimetry. Pak se to nejak zvrtlo.

Mame prece krasnou konzistentni SI, tak si ji nemusime zabordelit palci, stopami, yardy a milemi. Nebo vsichni z hlavy vite, kolik je palcu ve stope, stop v yardu, yardu v mili, a kolik to je v centimetrech a metrech?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Ano, fuj palceGuest 2014-12-09 11:31
Není naší vinou, že se v článku objevují jak metrické, tak imperiální jednotky. Přece nechcete, abychom to přepočítávali po firmě, které byla založena na Ukrajině a svou centrálu má ve Švýcarsku, my, leniví novináři! U televizí se sice používají pro úhlopříčku palce, ale většinou jako celé číslo, což je určitě zapamatovatelně jší, než třeba 33,8 cm - v našich krajinách mimochodem s desetinnou čárkou a ne tečkou, jak píšete Vy. A jen tak na okraj. Z mého pohledu je daleko srozumitelnější kombinace údajů šířky a délky než úhlopříčka, která může být stejná pro čtverec i pro úplnou „nudli“. Proto děkuji za pro mne zcela nový údaj o úhlopříčce A4, zatím jsem ho totiž za celý život k ničemu nepotřeboval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit