E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová verze WITNESS na trhu

Čtvrtek, 12 Duben 2007 18:58
HUMUSOFT a firma Lanner Group uvádějí na trh České republiky a Slovenska novou verzi programu pro simulaci a optimalizaci podnikových procesů WITNESS 2007. Program WITNESS je k dispozici pro operační systémy Microsoft Windows 2000 / XP / Vista. Cena jednouživatelské licence základního systému WITNESS činí Kč 498.000 + DPH, u všech produktů jsou k dispozici školní slevy.

Nová verze přináší několik významných změn.
Zejména jde o následující nové funkce:
  • Ekonomická analýza simulovaného modelu. Prvky simulačního modelu nyní umožňují zadání nákladových a příjmových parametrů. Po provedené simulaci je uživateli k dispozici ekonomická bilance analyzovaného procesu.
  • Možnost definování počátečního stavu modelu. S použitím inicializačních souborů je možné definovat, kde v modelu se při inicializaci mají nacházet součásti a pracovní síly, a v jakém stavu rozpracovanosti jsou v čase 0 jednotlivé pracovní operace. Tato funkce umožňuje věrnější modelování procesů, pro které se nehodí metoda definování “zahřívací periody” a rozšiřuje možnosti využití simulace při operativní analýze procesů.
  • Nový integrovaný Debugger umožňující ladění všech akcí definovaných v modelu. WITNESS 2007 obsahuje dále celou řadu vylepšení, která zvyšují efektivitu práce při tvorbě modelů a provádění simulačních experimentů. K dispozici jsou také nové demonstrační příklady a nové studijní materiály (Workbooks).
 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit