POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

GIS pro armádu - Autodesk iMOUT

Středa, 25 Duben 2007 21:00
AutodeskiMOUT717.jpgPro vojenské operace v městské zástavbě i pro řešení havárií a krizových situací je určena zajímavá aplikace Autodesk iMOUT (Military Operations on Urbanized Terrain). Kombinuje data z CAD, GIS, BIM, Civil a multimédia zdrojů a prezentuje je v jednotném, snadno ovladatelném prostředí. Vysoce interaktivní 3D prostředí s jednoduchým ovládáním syntetizuje data z různých zdrojů a umožňuje rychlou a přesnou orientaci v exteriéru, interiéru budov i v podzemí městského prostředí.
Z 3D pohledu na město se v prostředí podobném videohře pohybujete po ulicích, vstupujete dovnitř budov nebo nahlížíte do podzemí. Můžete zprůhlednit zdi, střechy či skelety. Zkontrolujete linii pohledu z určitého okna. Ověříte trasu vedení ventilace. Přitom stále vidíte vaši polohu v půdorysném plánku města.
Autodesk iMOUT kombinuje technologie stavařských a strojírenských CAD produktů Autodesku, technologie pro infrastrukturu a BIM, reálná geoprostorová data a vizualizační technologie Autodesk Multimedia.
(zdroj Xanadu)

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit