průmysl, výroba, sklady…
25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

Nová verze software pro zpracování videa

Středa, 25 Duben 2007 22:25
3D-StudioUK717.jpgAvid Technology oznámila, že její divize, Pinnacle Systems, představuje novou generaci produktové řady Pinnacle Studio pro editaci videa. Skupina produktů Studio 11, která by se měla objevit v prodeji v květnu 2007, je navržena tak, aby 3 produkty Studio, Studio Plus a Studio Ultimate splnily široké požadavky klientů zpracovávajících video. Nabízí výkonné nástroje pro zpracování a sdílení videa, které splňují požadavky zákazníků, včetně podpory nových HD formátů jako AVCHD, nového operačního systému Microsoft Windows Vista, a možnosti online sdílení videa prostřednictvím webu.
Klíčovými směry jsou dostupnost High Definition formátu pro běžné uživatele videa, rozšiřování videoobsahu sdíleného prostřednictvím webu a uvedení nového operačního systému Windows Vista na trh.
Pinnacle Studio verze 11
Navrženo pro jednoduchou editaci videa pro začínající videoamatéry, Pinnacle Studio nabízí několik zautomatizovaných a čas spořících funkcí, díky kterým umožní uživatelům v několika málo krocích archivovat jejich videonahrávky a vytvářet vlastní filmy. Funkce Web publishing umožní prostřednictvím jednoho kliknutí publikovat video na Yahoo! Video pro veřejnost.

Pinnacle Studio Plus verze 11
Pinnacle Studio Plus obsahuje veškeré vlastnosti Pinnacle Studio, a k nim přidává další pokročilé editační funkce, efekty a autoringové možnosti. Součástí těchto vlastností je i kompletní zpracování formátu HD s nativní HDV a AVCHD editací a HD DVD vypalováním. Uživatelé mohou vypalovat disky na standardní DVD vypalovačce a používat standardní DVD disky a v závislosti na formátu je přehrávat v posledních HD DVD přehrávačích.

Pinnacle Studio Ultimate verze 11
Novinkou ve rodině Studio je Pinnacle Studio Ultimate kombinující vlastnosti Pinnacle Studio Plus s vybranými , integrovanými, vysoce výkonnými a žádanými nástroji pro zpracování audia a videa. Nástroje byly navrženy pro všechny uživatele, kteří chtějí a potřebují upravovat více parametrů a tím více ovlivňovat kvalitu a vzhled videí. Pinnacle Studio Ultimate obsahuje BIAS Inc.’s SoundSoap (nástroj na čištění zvuku) , osvětlovací nástroj a ‘film look’ efekty od ProDAD VitaScene, přesný Pan a Zoom od StageTools MovingPicture, a zelené klíčovací plátno pro snadné dosažení profesionálních efektů.

Všechny verze budou k dispozici v prodeji od začátku května 2007, upgrady ze Studio 10 na verzi 11 v průběhu května. Doporučené koncové ceny včetně DPH: Pinnacle Studio 990 Kč, Pinnacle Studio Plus 1.890 Kč a Pinnacle Studio Ultimate 2.490 Kč.
Více informací na www.exac.cz.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit