POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ARCHline.XP 2007 posouvá hranice možností

Čtvrtek, 26 Duben 2007 15:04
ARCHlineXP717.jpgNová verze ARCHline.XP 2007 pokračuje v trendu zvyšování uživatelského pohodlí a zrychlování tvůrčího procesu. Nové funkce umožní rychlejší tvorbu návrhů studií a jejich variant (hmotový koncept) nebo snadnou tvorbu velkých projektů (skeletový systém). Velký důraz je také kladen na kompatibilitu. Výměna dat je důležitá v případech, kdy se podílíte na velkých projektech a spolupracujete s ostatními projektanty. V těchto případech musíte být schopni načíst a ukládat i soubory nejnovějších formátů a to bez jakékoliv ztráty přenášených dat.
Zajímavá je nabídka pro studenty, kteří mohou používat jak software ARCHline.XP, tak technickou podporu zdarma. Stačí si stáhnout studentskou verzi a zaregistrovat se.
Pokud byste si chtěli vyzkoušet demoverzi, je možné si objednat Demo CD-ROM ARCHline.XP CZ TRIAL na 30 dní a ARCHline.XP DEMO v ceně 270 Kč (včetně DPH). Na CD-ROMu najdete plných 700 MB dat, které obsahují zkušební verzi ARCHline.XP 2006, s kterou můžete pracovat po dobu 30 dní jako s verzí Professional, dále aktuální manuály, tutoriály a prezentační i výukové animace.
V případě, že chcete šetřit svůj čas, můžete si objednat prezentaci přímo na svém pracovišti.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit