Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Další verze produktu SURFCAM

Čtvrtek, 26 Duben 2007 15:36
velocity3_1s717.jpgJiž v březnu 2007 byla na náš trh uvedena další verze produktu SURFCAM pod názvem SURFCAM Velocity 3. V nové verzi byly významně vylepšeny operace víceosého obrábění a nabízí efektivnější možnosti jejich používání. Operace "Cut" a "Swarf" (bokem) nyní mohou obrábět více ploch. Další významné vylepšení obsahuje: kontrolu podřezání, podporu kontroly ploch, nové metody obrábění, spirální obrábění a schopnost omezování naklápění. Než začne uživatel toto vylepšení plně využívat, nabízí SURFCAM možnost přepnutí do standardních funkcí víceosého obrábění a to z toho důvodu, aby se nesnížila produktivita. To pomůže jednoduchému přechodu na nové funkce.
Vylepšené omezení dráhy nástroje poskytuje efektivní a konzistentní metodu omezování drah nástrojů pomocí uživatelem definovaných křivek a kontrolních ploch.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
Toolpath Templates (šablony technologií) umožňují uložit strategii obrábění, ve které si uživatel přednastaví příslušné parametry, nástroje a materiály. Šablony technologií zachycují všechny informace z dialogových panelů operace.
TrueMill byl vylepšen jak pro 2osé tak 3osé frézování, a tím je dosaženo ještě větší produktivity.
Do API bylo přidáno přibližně 120 nových funkcí, které dávají mnohem větší možnosti tvorby vlastních nadstaveb, než tomu bylo dříve. Cokoli mohlo být uděláno interaktivně, může být až na pár výjimek nyní uděláno i programově. Je poskytnuta možnost výběru a manipulace s geometrií a také možnost tvorby a výběru drah nástrojů. Toto obsahuje programový přístup pro všechny parametry a data drah nástrojů.
Více informací najedete na webu společnosti 3E Praha Engineering.

Не с той стороны, вмешался Бронзини.

Очевидно же, что это женский "Система учета затрат стандарт-костинг и анализ отклонений" локоть, сказал Чиун.

Мне не нужен процент от доходов.

Давайте отошлем обратно их автомобили.

Но сейчас, когда он "Функционирование бухгалтерии на предприятии ООО 'Камгэс РБЗ'" покорно, не шевелясь, сидел рядом, я понял, что первым все же "Особенности расчета амортизационных отчислений, учета прибылей и убытков" не выстрелю.

В чем они состоят, я на самом деле точно не знаю.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit