25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Apple představuje Final Cut Studio 2

Čtvrtek, 26 Duben 2007 22:15
FinalCutStudio717.jpgJako by společnost Apple čekala na zveřejnění nové verze Pinnacle Studia pro Windows a jen o den později představila Final Cut Studio 2. Jde o zásadně modernizovanou sadu nástrojů pro zpracování videa, která přináší nové kreativní pomůcky vytvořené speciálně pro střihače. Sada Final Cut Studio 2 zahrnuje: Final Cut Pro 6 s formátem Apple ProRes 422 pro video v nekomprimované HD kvalitě v souborech s SD velikostí a podporou různých formátů a snímkové frekvence na jedné časové ose; dále Motion 3 vybavený intuitivním 3D prostředím, 3D kresbou a novými vlastnostmi; Soundtrack Pro 2 s desítkami nových nástrojů pro práci s větším množstvím stop, mixování prostorového zvuku a sladění zvuku a obrazu; Compressor 3 přinášející výkonné dávkové kódování do řady formátů na jedno kliknutí; a konečně DVD Studio Pro 4.2 na výrobu SD a HD DVD disků. Jako bonus Final Cut Studio 2 přináší nový nástroj Color, což je profesionální aplikace pro měření a ladění barev, která zajistí konzistentní podání barev či specifické tónování obrazu.
Základem sady Final Cut Studio 2 je nejnovější verze editačního software Apple s oceněním Emmy – Final Cut Pro 6 – který přináší systém Open Format Timeline umožňující spojení a kombinaci videí v téměř jakémkoliv formátu a snímkové frekvenci na jedné časové ose, bez jejich přepočítávání. Nový postprodukční 10bitový 4:2:2 formát ProRes 422 přináší špičkovou HD kvalitu v souborech s SD velikostí, díky čemuž se s ním výborně pracuje v rámci sítí SAN nebo na přenosném počítači MacBook Pro v terénu. Společnosti, jako je Panasonic, Sony či RED, připravují využití formátu ProRes 422 v nových generacích svých digitálních kamer. Aplikace Final Cut Pro 6 dále přináší technologii SmoothCam, která pomocí jednoduchých nástrojů umožňuje odstranit z obrazu nežádoucí pohyby nebo chvění. Díky užší integraci s aplikací Motion je nyní možné upravovat pohyblivé šablony obsahující video a text přímo ve Final Cut Pro.
Společnost Apple představila rovněž Final Cut Server, novou výkonnou serverovou aplikaci, která snadným způsobem spolupracuje s Final Cut Studio 2 a zajišťuje správu médií a automatizaci pracovních postupů postprodukce a profesionálů z prostředí sdělovacích prostředků.
Předpokládaná dostupnost Sady Final Cut Studio 2 na českém trhu je v průběhu května, kdy bude upřesněna i její doporučená koncová cena.
Další informace o Final Cut Studio 2 jsou k dispozici zde.

Мистер "Техника добывания соболя в Мазановском районе"Параден с подозрением уставился сквозь очки.

Проблема состояла в том, чтобы воплотить "Техника промысла кеты в Охотском море ставными неводами"существующую технологию в "Техника разведения крупного рогатого скота"формы, доступные каждой американской семье.

Он никогда не встречал заслуживающего малейшего "Техника содержания и кормления домашнего скота"уважения офицера-ракетчика.

Он работал на стройке в близлежащем городке Энид "Технические культуры Украины"и вопреки своему имени обладал таким ростом, "Техническое и гигиеническое обоснование проекта свинарника-маточника"что вполне мог засунуть старика под мышку "Техническое обеспечение возделывания и уборки озимой пшеницы, гороха, картофеля с разработкой операционной технологии посадки картофеля"и нести "Техническое обеспечение интенсивной технологии возделывания озимой ржи"его на манер свертка с бельем из прачечной.

Они не "Техническое обеспечение современных технологий обработки почвы"понимают, что никогда нельзя получить чего-то из ничего.

Кольцо "Технічне обслуговування машин и обладнання тваринницьких ферм"Субербороса, самокормящая крылатая ложечка, горшок с радугой вместо ручки.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit