Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Corel představuje Ulead VideoStudio 11

Pondělí, 07 Květen 2007 19:39
UleadStudio11_719.jpgSpolečnost Corel uvedla nejnovější verzi softwaru pro editaci a authoring videa Ulead VideoStudio 11 a Ulead VideoStudio 11 Plus. VideoStudio nyní obsahuje vyspělou editaci pomocí kodeku AVCHD, pokročilého DV-to-DVD průvodce, více nadpisů, titulků, přechodů a mnoho jednokrokových řešení pro běžné problémy s videem (například automatické korekce barev a tónů). Verze Plus je kompletním řešení pro celý proces práce s videem – zachycení, editace, authoring a vypálení HD DVD. Ulead VideoStudio 11 je komplexní nástroj pro produkci profesionálně vyhlížejících videí, slide show a DVD se zvukem Dolby Digital, je plně certifikovaný pro práci na systému Vista, navíc s příjemným a intuitivním ovládáním.
Nový MPEG Optimizer uživatelům pomáhá zvolit nejlepší nastavení MPEGu pro renderování videí vzniklých kombinací různých formátů. MPEG Optimizer analyzuje bitrate jednotlivých klipů a doporučí nejvhodnější nastavení. Uživatelé teď také mohou renderování kdykoliv pozastavit, aby získali více systémových prostředků pro jinou práci.
Dolby Digital 5.1 Creator Technology rychle a jednoduše konvertuje klasické dvoukanálové stereo do zvuku Dolby Digital 5.1, uživatel nepotřebuje kupovat speciální zásuvné moduly.
VideoStudio 11 podporuje všechny populární formáty, zahrnující standardní i HD video, obrázky a audio. Zdrojem videa mohou být DV videokamery (HDV i AVCHD), videokamery s pevným diskem (MOD), videokamery s USB připojením, mobilní telefony, DVD rekordéry, digitální i analogové TV tunery, VRC a webkamery.
K dispozici je nový DV-to-DVD průvodce, pokročilé šablony umožňují vytvářet efekty doslova hollywoodského stylu. VideoStudio Plus navíc disponuje přímou podporou pro Apple iPod, Sony PSP, YouTube a mobilní telefony Nokia.
Oproti standardní podobě softwaru nabízí verze Plus kompletní nástroje pro práci s HD videem. Uživatelé mohou high-definition video importovat přímo ze svých pevných disků a AVCHD videokamer. Editace pak probíhá v reálném čase, aniž by program nutně vyžadoval ten nejvýkonnější hardware – díky vylepšené technologie PureHD, může být HD obsah editován stejně jednoduše jako DV i na průměrných počítačích. Pro rychlé a jednoduché vytváření HD videí slouží nově vylepšený Movie Wizard, který je možné použít pro zachycení, editaci a export high-definition filmů v plném rozlišení a s prostorovým zvukem Dolby Digital 5.1. Projekty mohou být vypáleny na HD DVD-R/RW nebo na standardní DVD disky. Jako přídavek obsahuje VideoStudio 11 Plus také InterVideo WinDVD 8 Silver, první univerzální přehrávací software, který získal AVCHD certifikaci.
Anglická mutace Ulead VideoStudio11 Standard a Plus je již dostupná na webech www.corel.co.uk a www.ulead.co.uk. V druhé polovině května bude software dostupný u českých distributorů.
Doporučená prodejní ceny s daní jsou €69.95 za standardní verzi a €99.95 za verzi Plus. Samotný upgrade na verzi Plus €59.95.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit