Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ThinkPady s lepšími parametry

Čtvrtek, 10 Květen 2007 19:40
T61_14wRollcage_716.jpgDva nové notebooky ThinkPad, širokoúhlý 14,1" ThinkPad T61 a první širokoúhlý model řady R, ThinkPad R61 se 14,1" širokoúhlým displejem, představila společnost Lenovo. Výrobce do počítačů zapracoval nejnovější inovace, jako je kryt Top Cover Roll Cage zajišťující vysokou odolnost, dále zdokonalený systém chlazení, vylepšené bezdrátové rozhraní s Ultra Connect II a systém Battery Stretch zajišťující delší provoz na baterie. Díky mobilním technologiím Intel Centrino Pro a Intel Centrino Duo jsou tyto notebooky dosud v historii řady ThinkPad nejvýkonnější, „nejchladnější“ a nejtišší.
Lenovo také uvádí notebook Lenovo 3000 N200 s 15" širokoúhlým displejem. Tento model nabízí pokročilou konektivitu a grafický výkon nejnovější mobilní technologie Intel Centrino Duo.
ThinkPad T61, ThinkPad R61 a Lenovo 3000 N200 se začne v České republice prodávat na přelomu května a června v anglické verzi, v české lokalizaci na přelomu června a července. Ceny budou zveřejněny až na konci června.

Когда она "Способы организации и ведения форелевого хозяйства"перекладывала мои руки в новое положение, я "Способы охоты на боровую дичь"заметил, что ее рот оказался не далее чем в дюйме "Способы применения наркозных средств"от меня.

Мне показалось, она вас взвешивает.

Послушайте, "Способы содержания коров в летний и зимний периоды, их преимущества и недостатки"терпеливо начал Джеф, я сказал, что она либо совсем не говорит со "Способы содержания крупного рогатого скота"мной, либо говорит односложно.

Гиря на другой чаше была сделана из "Способы содержания птицы"хрома и отполирована до зеркального блеска, так что "Способы подготовки семян к посеву"малейшая царапина, "Способы содержания стельных сухостойных коров"нанесенная в попытке снизить вес, стала бы видна как ясный день.

Мы "Способы уборки овощей открытого грунта"вот-вот сами задохнемся от этой тухлятины, скривился рабочий.

Конечно, я "Сравнение различных методов определения гумуса в почве"знаю, почему вы пытаетесь меня разубедить.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit