Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Canon imagePROGRAF iPF5100 pro rychlý tisk do formátu A2

Pátek, 11 Květen 2007 11:57
Canon představil nástupce oblíbené velkoformátové tiskárny iPF 5000 pro grafická studia. imagePROGRAF 5100 nahrazuje předchozí model s šířkou potiskovaných médií 17" a přináší nový způsob kalibrace barev a věrnější barevné podání. Tiskárna je vybavena systémem dvanácti zásobníků inkoustu Lucia, včetně čtyř nových inkoustů, černého, černého matného, šedého a šedého fotografického, které potlačují zrnitost a artefakty způsobené odrazem rozptýleného světla.
imagePROGRAF iPF5100 také disponuje novým nástrojem pro kalibraci barev, který upravuje barevné rozdíly způsobené opotřebením tiskárny, odstraňuje rozdíly mezi jednotlivými tiskovými hlavami a zajišťuje konzistenci barev. Nový senzor urychluje proces kalibrace na 10 minut.
Stroj je vybaven dvojicí tiskových hlav s vysokou hustotou trysek, které zvyšují rychlost tisku a spolehlivost tiskárny. Jednopalcové tiskové hlavy jsou osázeny celkem 30 720 tryskami. Technologie FINE (Full - photolithography Inkjet Nozzle Engineering) a 4pl inkoustové kapky zajišťují jemnou gradaci barev a vysoké rozlišení tiskových výstupů. Procesor L-COA umožňuje rychlé zpracování objemných tiskových úloh, řídí systém dvou tiskových hlav a zajišťuje efektivní využití dvanácti dostupných inkoustů.
Canon imagePROGRAF iPF5100 bude na evropském trhu v prodeji od srpna 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit