Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

24palcový Canon imagePROGRAF iPF6100

Pátek, 11 Květen 2007 12:04
imagePROGRAF iPF6100 s maximální šířkou potiskovaného média 24" představuje nový přírůstek do rodiny velkoformátových tiskáren Canon. Stroj je určen zejména pro grafická studia a kreativní tisk. Disponuje pokročilými technologiemi a nabízí vysokou rychlost tisku a kvalitu výstupů. Systém 12 zásobníků inkoustu LUCIA, včetně červeného, zeleného, modrého a dvou odstínů šedé, nabízí širší barevný gamut, jasné barvy a jejich plynulou gradaci. imagePROGRAF 6100 využívá čtyři nové inkousty, které mají větší trvanlivost a jsou odolné vůči poškrábání.
Černý, matný černý, šedý a fotografický šedý inkoust potlačují zrnitost a nežádoucí artefakty působené odrazem rozptýleného světla.
Tiskárna disponuje novým nástrojem pro kalibraci barev, který upravuje barevné rozdíly způsobené opotřebením tiskárny, rozdíly mezi jednotlivými tiskovými hlavami a zajišťuje tak konzistentních barevné podání. Díky přesnému multisenzoru proběhne kalibrace barev přibližně do 10 minut s průměrnou odchylkou delta E: 2,0 a méně.
imagePROGRAF iPF6100 je vybaven dvojicí tiskových hlav s vysokou hustotou trysek. Jednopalcové hlavy používají celkem 30 720 trysek. Technologie FINE a 4pl inkoustové kapky zajišťují jemnou gradaci barev a vysoké rozlišení tisku. Stejně jako u právě představeného menšího modelu iPF6100, je i zde použit procesor L-COA. Tiskárna nabízí řadou prvků pro usnadnění instalace a obsluhy. Patří mezi ně nové vodítko papíru, které usnadňuje a urychluje podávání médií zepředu, přehledný ovládací panel a kvalitní uživatelská podpora. Nový software Canon pro tvorbu profesionálních plakátů PosterArtist 2007 a exkluzivní RIP s podporou 12 barev lze dokoupit jako volitelný doplněk. Canon imagePROGRAF iPF6100 bude na evropském trhu v prodeji od července 2007.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit