Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Dietrich's představuje modul pro rámové dřevostavby

Pátek, 31 Červenec 2015 14:28

Tags: Dietrich’s | Diwand | Dřevostavby | Modul | Panely | Programový | Stavebnictví

dietrichs diwand-1531Po informacích o úspěších společnosti Dietrich’s v oblasti nových společností s CNC zařízeními pokračuje seriál představování jednotlivých modulů. Modul nazvaný Diwand 3D je modul pro tvorbu rámových dřevostaveb, „two by four“, „skladba“, „sendvič“, „HRB – Holzrahmenbau“ apod. Jednoduchý modul plný automatizovaných činností pro tvorbu výrobní dokumentace jednotlivých stěn i celých rámových dřevostaveb zhotovovaných na hale i přímo na stavbě. Cenou i funkčností vhodný pro začínající dřevostavbaře – vhodný pro rozsah od 1 do 20 domů/rok.

Programový modul Diwand je silný nástroj, který poskytuje našim uživatelům možnost zkonstruovat cokoli, co se jenom v oblasti panelových staveb dá představit. Od sanace až po novostavby klasických hrazděných staveb, panelové domy se čtyřhrannýma a zaoblenýma fošnama, nízkoenergetické domy atd.
Různé stupně úrovně programových modulů Diwand jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků. Diwand 3D v sobě zahrnuje všechny funkce, které jsou užitečné pro využití v tesařské firmě anebo ve firmě, která se zabývá stavbou menších dřevostaveb. Pro výrobce montovaných rodinných domů je doporučuno program rozšířit o modul Diwand HRB. Diwand HRB je nástroj (editor) pro konstruování kompletních dřevostaveb. Vy rozhodujete o způsobu spojení a o typech stěn, které budou použity při výrobě domů. Po zadání půdorysu je to jenom otázka několika kliknutí myší a stavba je hotová včetně propracování i těch nejposlednějších detailů. Vám pak zůstává ještě data vytisknout anebo je předat na výrobní zařízení.


Mohlo by vás zajímat: