Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Bentley kupuje TDV GmbH

Pondělí, 14 Květen 2007 12:23
BentleyTDV720.jpgSpolečnost Bentley Systems oznámilo akvizici rakouské společnosti TDV GmbH, dodavatele softwaru pro stavební modelování, analýzu a design, určeného pro projektanty mostních staveb, designéry a stavebníky. Produkt společnosti TDV, RM2006, pro statický a dynamický design a analýzu oceli, betonu a kompozitních konstrukcí je používána celosvětově stovkami firem, zabývajícími se mostními konstrukcemi . Software je použitelný pro prakticky všechny typy mostů – od jednoduchých po složité, na lanech zavěšené a visuté mosty na velké vzdálenosti – a osvědčil se v tisících projektů. Bentley hodlá začlenit RM 2006 do již dříve zakoupeného BridgeKey softwaru pro analýzu nosnosti a vysokého zatížení existujících mostů.
Mezi známé mosty při jejichž konstrukci byl použit RM2006 patří:
  • Stonecutters Bridge v Hong Kongu, který má základní rozpětí 1018 metrů, a je prvním na lanech zavěšeným mostem se základním rozpětím delším jak 1000 metrů.
  • 8206 metrů dlouhý Sutong Bridge v Číně, který překračuje řeku Yangtze a obsahuje více polí zavěšených na lanech se světově nejdelším rozpětím 1088 metrů.
  • Hardanger Bridge v Norsku, visutý most, který bude mít rozpětí asi 1310 metrů.
  • Nový Woodrow Wilson Bridge v USA, který bude postaven ze dvou vedle sebe stojících sklápěcích mostů, každý s délkou 1852 metrů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit