OLTIS group
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

KOMPAS zredukuje náklady na minimum

Pondělí, 14 Květen 2007 13:43
kompas720.jpgProdukty ruské společnosti ASCON Group KOMPAS-3D a KOMPAS-Graphic expandující po 18 letech i na světový trh, mají co nabídnout nejen cenou, stabilitou, výkonem a vysokou funkčností, ale i svou povahou která se maximálně přibližuje konstrukční praxi. Vytvoření parametrického modelu v jakémkoliv MCAD produktu je v podstatě jenom základní kámen – na kterém se musí vybudovat kompletní 2D výkresová dokumentace. Tuto „mravenčí“ práci zvláště ve větších konstruktérských týmech často vykonávají lidé, kteří 3D model nedělali a jejich úkolem bývá vyprodukovat právě dokonalou výkresovou dokumentaci. A když je požadavek zachovat asociativitu se zdrojovým dílem, či sestavou, musí mít k dispozici alespoň minimální konfiguraci komplexního 3D MCAD systému, z kterého využívají pouze nástroje pro vytváření 2D dokumentace.
Produkty řady KOMPAS se skládají z KOMPAS-3D (středně postavený parametrický 3D MCAD systém) a KOMPAS-Graphic (komplexní 2D CAD), který je obsažen v KOMPAS-3D a slouží k vytváření asociativní, nebo samostatné 2D dokumentace.
A právě KOMPAS-Graphic, který si můžete zakoupit i jako samostatný produkt, umožňuje vytváření asociativních výkresů z 3D modelu vytvořeného v KOMPAS-3D a nejen to. Protože se jedná o samostatný 2D CAD, můžete v něm vytvářet komplexní samostatné 2D výkresy jako v každém CADu. Větší týmy konstruktérů tedy mohou zredukovat své náklady nejen cenou samotného 3D MCAD systému, ale i možností pořídit si k jedné licenci KOMPAS-3D jednu či dvě licence KOMPAS-Graphic, který plně umožní vytváření 2D výkresů z vytvořených 3D modelů i ostatním konstruktérům.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit