Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Xerox představí na EmbaxPrintu tiskový systém iGen3

Pondělí, 14 Květen 2007 14:47
iGen3_720m.jpgExpozice ve tvaru ledoborce a široká nabídka tiskových systémů pro profesionály v čele s největším a nejrychlejším produkčním tiskovým systémem Xerox iGen3 bude hlavním lákadlem expozice společnosti Xerox Czech Republic na mezinárodním veletrhu EmbaxPrint, který proběhne ve dnech 22. až 25. května na brněnském výstavišti. Významnou součástí přítomnosti společnosti Xerox na brněnském výstavišti budou odborné konference. Svým stávajícím zákazníkům Xerox představí novinky v oblasti digitálního produkčního tisku již první den EmbaxPrintu. Zákaznická konference se uskuteční od 9:30 v sále D konferenčního centra. Projekt Vydavatelé představí zájemcům z oboru digitální tisk knižních publikací od přijetí tiskových dat až po vazbu řízený prostřednictvím Free Flow Web Services 5. Akce proběhne na stáncích společností Xerox a Grafie 24. května.
Kromě Xerox iGen3 najdou návštěvníci v expozici například černobílý modulární systém Nuvera 144. Své zájemce jistě najde i kontinuální Xerox 495, který nachází významné místo v obalovém průmyslu díky propracované podpoře potisku samolepících fólií a štítků, včetně přenosek RFID čipů. Zákazníkům s nižšími nároky na objem tisku je určen DocuColor 5000, Xerox ukáže také produkční systém Xerox 4590. Díky bohaté nabídce dokončovacích nástrojů je vhodný pro tisk brožur i transakčních výpisů.
Velkoplošný tisk Xerox na EmbaxPrintu bude prezentován grafickým tiskovým systémem Xerox 8265, který kombinuje nízké provozní náklady na provoz s kvalitou výstupu a širokou mírou nasazení aplikací. Média pro tisk pokrývají oblast reklamní grafiky, PoS i signmakingu a uspokojí každého, kdo vyžaduje spolehlivost a kvalitní tisk s velkou variabilitou použitelnosti.
Na "lodi" Xeroxu bude také barevný multifunkční stroj DocuColor 250, který stojí na rozhraní kancelářského a produkčního tisku. Výkon vhodný do produkčního prostředí zajišťuje nejen samotný tiskový engine DC250, ale také externí RIP, který si zákazníci mohou vybrat mezi třemi podporovanými modely.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit