POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nové řady notebooků HP

Středa, 16 Květen 2007 13:42
HP_Compaq_6510b_720.gifHewlett-Packard představil 13 nových typů notebooků ve třech řadách: Výkon, Vyvážená Mobilita a Ultralehký design. Z hlediska ochrany a bezpečnosti nabídnou notebooky celou řadu nových a vylepšených nástrojů. HP Protect Tools umožní oprávněnému uživateli přístup k systémovým bezpečnostním prvkům, nastavovaným v BIOSu, Credential Manager zprostředkuje přihlášení k předem definovaným aplikacím několika způsoby (heslo, otisk prstu, SmartCard) a pomocí "trezoru" hesel (funkce sign-on) automaticky vyplní uložené údaje na www stránky, do aplikací, síťových zdrojů a dalších.
Administrátor může prostřednictvím Device Access Manageru definovat různé úrovně uživatelských oprávnění a přístupu k citlivým datům. Bezpečnostní komfort zvyšují další prvky: podpora karet SmartCard nevyžadující dodatečný sw, HP Disk Sanitizer, který se stará o smazání důležitých informací a nepoužitých dat z disků na konci životního cyklu a HP Privátní filtr, který zmenšuje pozorovací úhly a výrazně tak omezuje možnost "pohledů přes rameno".
Spolehlivost nových produktových řad zajišťuje systém HP DriveGuard. Minimalizaci ztrát informací řeší technologie HP 3D DriveGuard (chrání data před otřesy, nárazy a pády parkováním čtecí hlavy pevného disku). HP Total Test je ucelený testovací program, umožňující zachovat plnou funkčnost zařízení i v drsném pracovním prostředí. HP Panel Protection ochraňuje displej před poškrábáním při transportu v tašce. Odolné materiály prodlužují celkovou životnost počítače. Adaptéry HP Smart A/C šetří elektrickou energii a mají nízkou hmotnost. Dalším zvýšením komfortu při práci v terénu jsou funkce senzoru okolního osvětlení a vylepšená technologie Fast Charge - rychlé dobití. K notebookům jsou k dispozici tři typy dokovacích stanic. Celkové náklady snižují i další řešení: zjednodušená správa klientů na rozhraní HP Client Manager, automatizace správy hardwaru Software HP Client Manager nebo Správa životního cyklu. Vícenásobné bezdrátové připojení umožní připojit se k síti bez nutnosti hledání hotspotů.
Výrobce uvedením nových řad změnil číselné označování typů notebooků. První číslo reprezentuje typ v rámci uvedených skupin: 2 – ultralehký, 6 – vyvážená mobilita, 8 – vysoký výkon, další tři označují postupně pozici v kategorii, generaci a výrobce procesoru. Koncová písmena značí zákaznický segment (S – standard, B – business, P – professional, W – vertikální segment mobilních pracovních stanic). Jako první budou s tímto novým označením distribuovány na počátku června notebooky řady 6.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit