CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk Forum 2007 v Praze počtvrté

Pondělí, 21 Květen 2007 15:03
AForumHilton_721.jpgJiž čtvrtý ročník konference Autodesk Fórum se koná 7. června v pražském hotelu Hilton. Tradičně se jedná o setkání obchodních partnerů společnosti Autodesk a jejího distributora pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko společnosti Tech Data Distribution. Součástí programu jsou odborné přednášky a workshopy na téma nových softwarových technologií za účasti odborníků Autodesku z domova i ze zahraničí. Významnou novinkou je také první ročník slovenské konference Autodesk Forum v bratislavském hotelu Crowne Plaza, která 12. června naváže na pražské setkání. Autodesk tak reaguje na poptávku slovenských uživatelů, jejichž zájem se, stejně jako v České republice, rok od roku zvyšuje. Autodesk Forum 2007 dále rozšiřuje svůj program o nabídku workshopů.
Již tradičně se mohou zájemci zúčastnit workshopu AutoCAD 2008, v letošním roce navíc též workshopu Revit Architecture 2008, AutoCAD Civil 3D 2008 a Autodesk Inventor 2008. Pracovní workshopy budou probíhat po celý den v jednohodinových blocích v Praze i Bratislavě a po jejich absolvování zákazník obdrží 30denní verzi prezentovaného programu a Autodesk Forum certifikát.
Uživatelská konference Autodesk Forum má návštěvníkům předat nejnovější poznatky a praktické dovednosti z oboru. Z tohoto důvodu jsou přednášky rozděleny i podle oborových segmentů. Účastníci akce budou mít možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2008 a získat aktuální informace o programech, které používají ve své praxi. Společnost Autodesk opět očekává překročení loňské účasti, kdy se Autodesk Forum zúčastnilo přes 470 návštěvníků.
Podrobnější informace o konferenci Autodesk Forum 2007, podrobný program, stejně jako registrační formulář, jsou k dispozici na adrese www.autodeskclub.cz/forum.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit