Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

HP představilo nové high-end diskové pole

Pátek, 01 Červen 2007 16:01
HPStorageWorksXP24000_722.gifNový model high-end diskového pole HP byl vyvinut pro prostředí s nejvyššími nároky na spolehlivost a dostupnost dat 24×7. HP StorageWorks XP24000 umožňuje integrovat další produkty rodiny HP - servery, síťové produkty a služby tak, že je možno vytvářet řešení odolná i proti katastrofické události - disaster-tolerant solutions. Pole je vybaveno novými výkonnými procesory a novou provisioning technologií. To oproti předcházejícím typům výrazně zvyšuje výkonnost a podstatně redukuje spotřebu energie.
Nová funkce pole XP24000 thin-provisioning šetří náklady na správu dat automatickým přidělováním pouze takové diskové kapacity z virtuálního poolu, která je k provozu nezbytně nutná. Software XP StorageWorks Thin Provisioning také redukuje spotřebu energie a zahřívání pomocí korekce počtů disků, potřebných pro práci v dané konfiguraci. Diskové pole je plně redundantní. Disponuje unikátní technologií replikace dat v heterogenním prostředí, samozřejmostí jsou non-disruptivní opravy a úpravy pole za provozu, včetně update mikrokódu. Diskový systém XP24000 je schopen konsolidovat a řídit heterogenní storage prostředí. Pomocí doprovodného HP StorageWorks XP External Storage Software lze virtualizovat storage HP a storage ostatních výrobců. Diskové pole má end-to-end 4 Gbps architekturu, podporuje připojení až 1152 interních diskových jednotek a má interní kapacitu až 332 TB. Výkonnost je až 3,5 milionu operací za sekundu (IOPS) při operacích s cache. Současně s hardware bude dodáván nový software HP StorageWorks XP Array Manager, který umožní uživateli snadno celý systém konfigurovat, spravovat, členit na menší části (participovat) a nastavovat prvky zabezpečení, to vše pomocí webovské aplikace.
Pole XP24000 je výsledkem dlouhodobé spolupráce a OEM vztahu HP s Hitachi Limited Japonsko. Předpokládaný termín uvedení na trh je červenec 2007. Podrobnější informace o produktu zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit