25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Tři černobílá multifunkční zařízení Canon

Pondělí, 04 Červen 2007 15:14
Canon_ir5075n_723.jpgCanon Europe uvedl na trh tři nové černobílé multifunkční stroje, Canon iR5055/N, iR5065/N a iR5075/N, určené pro nasazení v prostředí středních a velkých pracovních skupin. Zařízení se liší rychlostí tisku, která dosahuje 55, 65 a 75 stran za minutu. Všechna se vyznačují schopností rychlého zahájení tisku, podporou oboustranného tisku či jednoprůchodovým oboustranným skenováním s rychlostí až 100 obr./min. Užitnou hodnotu systémů zvyšuje podpora širokého spektra kompletačních funkcí včetně skládání dokumentů pro snadné vkládání do obálek.
Canon iR5055/N, iR5065/N a iR5075/N odpovídají požadavkům na zajištění důvěrnosti informací. Pro zamezení neoprávněného přístupu k citlivým dokumentům jsou tisková data přenášena na tiskárnu v šifrované podobě, kryptografické metody používají nová zařízení také pro uchování citlivých dokumentů na integrovaném pevném disku. Při odstranění dokumentu z disku dojde k několikanásobnému přepsání disku náhodnými daty, aby chráněná data nemohla být obnovena a dešifrována.
Zařízení řady iR50xx/N nabízejí také funkci PDF security, která pro práci s dokumenty vyžaduje digitální podpis oprávněného uživatele a pomáhá určit, na kterých zařízeních byly důvěrné dokumenty skenovány. Zároveň pomocí vodoznaků informuje odpovědné osoby o skutečnosti, že dokumenty byly kopírovány.
Všechny stroje této řady jsou kompatibilní s různými softwarovými nástroji pro řízení práce s dokumenty v čele se systémy uniFLOW Output Manager a eCopyTM ShareScan.
iR5055/N, iR5065/N a iR5075/N mimo jiné splňují současné ekologické normy – vyznačují se krátkou zahřívací dobu, nízkou spotřebu energie a automatickým přechodem do úsporného režimu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit