Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

TomTom odhaluje novou řadu GO

Středa, 06 Červen 2007 20:40
TTWindowDock723.jpg Poskytovatel navigačních řešení TomTom představil nový TomTom GO 720. V jediném kompaktním a stylovém řešení je ukryta nová technologie, která umožňuje okamžité vylepšování map a velké množství nových vlastností, jako je například rozpoznávání řeči. Nový kvalitní elegantní úzký design perfektně pasuje do jakéhokoliv automobilu či kapsy. Velká 4,3" dotyková obrazovka je jednoduchá na používání, poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s 3D grafikou a zobrazuje obrysy budov pro lepší přehled o okolí. S TomTom GO 720 je navíc představena unikátní a vylepšená TomTom technologie - TomTom Map Share. Ta umožňuje řidičům jednodušeji a především okamžitě vylepšovat vlastní mapy. Uživatelé mohou sdílet vylepšení pomocí TomTom HOME. Zvětšený hands free kit zajišťuje kvalitní zvukový systém pro volání přes Bluetooth.
Nový TomTom GO přichází s unikátně designovanými bezpečnostními prvky a uživatelé mají neustálý přístup k rozsáhlým informacím o bezpečnostních a dopravních službách odkudkoliv. Menu ‘Help Me!’ nabízí informace, jako jsou: cesta do nejbližší nemocnice, informace o údržbě vozidla a pravidla první pomoci. GO 720 má rozsáhlé možnosti audia pro integraci se zabudovaným audio systémem automobilu a uživatelovým telefonem. Muzika a navigační instrukce mohou být přehrávány přes zabudovaný FM vysílač audio systémem automobilu. K dispozici jsou nové funkce, jako je cestování do určité destinace zábavnou trasou, přehrávání vlastních instrukcí, vylepšení nahrávání vlastních hlasů apod.
TomTom GO 720 nabízí nejaktuálnější mapy západní Evropy a maximum detailních informacích uložených ve vnitřní paměti.
Produkt bude dostupný po celé Evropě ve třetím čtvrtletí roku 2007 za doporučenou maloobchodní cenu pohybující se mezi 400 až 500 Eury.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit