25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Asus C90 pro nejnáročnější

Pondělí, 11 Červen 2007 15:39
C90_11_724.jpgAsus vytvořil novou řadu notebooků Asus C90 s vysoce modulární architekturou, která umožní uživatelům upravit si počítač podle svého přání. Notebook je vybaven procesorem Intel Core 2 Duo používaným u stolních počítačů, což přináší výkon, který vysoce překračuje standardy normálních mobilních počítačů. Disponuje modulem standardní grafické karty s rozhraním MXM, který lze snadno vyměnit za jiné kompatibilní grafické karty.
Pomocí funkce Asus Turbo Gear mohou uživatelé snížit nebo zvýšit frekvenci procesoru a nastavit tak požadovaný výkon CPU. K dispozici jsou čtyři režimy – přetaktování, standard, hraní a úspora energie.
Konstrukce Asus C90 umožňuje snadný přístup k hardwaru odejmutím spodního krytu. Asus označuje toto řešení jako ACE Door (Accessible, Convenient, Effortless). Díky němu lze rychle měnit, instalovat nebo opravovat klíčové komponenty jako procesor, grafickou kartu, paměť, disk, optickou mechaniku a adaptéry bezdrátového přenosu dat.
Notebook podporuje technologii HDMI. Je vybaven také otočnou kamerou s rozlišením 2 Mpix a funkcí pro sledování pohybu obličeje. Další výbava umožňuje pořádání videokonferencí nebo sledování TV, aniž by bylo zapotřebí připojovat k notebooku kabely dalších samostatných zařízení. HDMI doplňují také porty S-Video/Composite, D-sub VGA, S/PDIF a výstup pro sluchátka. C90 má rozhraní eSATA, které je šestkrát rychlejší než FireWire.
Bezpečnost dat je zajištěna vestavěným snímačem otisků prstů, který snímá živou vrstvu pokožky a eliminuje tak problémy vznikající při čtení otisků z povrchu kůže. Vestavěné hardwarové řešení TPM chrání před útoky hackerů. Notebook lze bezdrátově připojit k internetu přes MIMO 802.11n s integrovanou anténou, na krátké vzdálenosti pak pomocí Bluetooth V2.0+EDR.

Základní technické parametry
  • podpora procesorů Intel Core 2 Duo X6800
  • 15,4" WXGA, WXGA+, WSXGA+ širokoúhlý displej
  • standardní MXM grafická karta, podpora GeForce 8600M GT
  • podpora až 3GB dvoukanálové DDRII 533/667 SDRAM
  • SATA HDD
  • 2.0Mpix rotační kamera
  • 802.11a/b/g, AW 802.11n
  • e-SATA, HDMI, 3× USB 2.0, IEEE 1394, TV-out, D-Sub VGA port, čtečka karet 8 v 1, MCX konektor pro TV-RF
  • Bluetooth V2.0+EDR, snímač otisků prstů, TPM 1.2, hybridní TV Tuner, Turbo Gear, Power 4 phone for factory options
  • 367×268×36 mm; 3,1 kg (6článkový akumulátor 4800mAh)

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit