POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk Forum 2007 poprvé také na Slovensku

Pondělí, 18 Červen 2007 18:51
AutodeskF725.jpg Zájemci o technologie společnosti Autodesk, uživatelé i obchodní partneři, se letos sešli 7. června v pražském hotelu Hilton a v dalším týdnu, 12. června, pak konference poprvé zavítala i na Slovensko, do hotelu Crowne Plaza. Na vysokou účast z předchozích pražských ročníků byli organizátoři již zvyklí, příjemně je však překvapila i účast na Slovensku. Na konferenci do Prahy tentokráte dorazilo 389 uživatelů a zájemců o produkty Autodesk, do Bratislavy jich přijelo téměř 140. I letos byly součástí programu odborné přednášky a workshopy věnované nejnovějším softwarovým technologiím za účasti odborníků Autodesku z domova i ze zahraničí. Již tradičním byl workshop věnovaný programu AutoCAD, tentokráte verze 2008. Letos poprvé se konaly také workshopy k software Revit Architecture 2008, AutoCAD Civil 3D 2008 a Autodesk Inventor 2008. Po absolvování daného workshopu vždy obdrželi účastníci 30denní verzi prezentovaného programu a Autodesk Forum certifikát.
Ve výstavní části pražské akce své produkty a služby představily společnosti HP (viz doprovodný obrázek), Océ, Autodesk club, Samsung, Autodesk Academia a AB Studio. V Bratislavě si mohli účastníci prohlédnout stánky, které si připravili vystavovatelé jako Computer Design, HP, Océ, Autodesk Club a Autodesk Academia.
Autodesk Forum si klade za cíl předávat uživatelům a dalším zájemcům nejnovější poznatky a praktické dovednosti z oboru. Proto byly přednášky rozděleny podle oborových segmentů, tak, aby si každý snadno našel předmět svého zájmu. Účastníci akce měli možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2008 a získat aktuální informace o programech, které používají ve své praxi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit