Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nová verze UGS NX CAM Express

Neděle, 01 Červenec 2007 15:43
NXcam726.jpgDivize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D oznámila vydání UGS NX CAM Express Verze 5. Tato nejnovější verze nabízí vylepšené uživatelské prostředí, přednastavené prostředí pro obráběcí centra, nové sady obráběcích strojů a průlomovou technologii Free Flow Machining. UGS NX CAM Express je plně funkční univerzální NC aplikace z řady produktů UGS Velocity Series. S jeho pomocí mohou výrobci zvýšit hodnotu jejich strojového vybavení nastavením programovacího systému přímo na míru.
UGS NX CAM Express V5 představuje Free Flow Machining - nový způsob pro definování obráběcích drah nástrojů. Tento přístup používá technologii, která čeká na schválení patentovým úřadem a která se opírá o přirozenou topologii obráběné součástky. Free Flow Machining je hlavní výhodou oproti tradičním metodám, které se řídí geometrií každé plochy produktu zvlášť.

Efektivní dráha nástroje je dokončovací dráha nástroje používající technologii Free Flow Machining. Je řízena proudnicemi, které systém automaticky vytvoří pro danou sadu ploch. Systém automaticky interpoluje tvary křivek mezi proudnicemi a hladce mění jejich tvar od počáteční geometrie ke geometrii finální. Tyto hladké a plynulé obráběcí vzory jsou ideální pro vysokorychlostní obrábění s vyšší řeznou rychlostí a lepší kvalitou povrchu výrobku.
UGS NC CAM Express V5 obsahuje významnou modernizaci uživatelského rozhraní, které se snaží o vylepšení procesu NC programování s propracovanější grafickou zpětnou vazbou k uživateli, dále obsahuje průvodce pracovních postupů a automatické nápovědy jednotlivých příkazů. Nové uživatelské rozhraní snižuje čas potřebný pro zvládnutí softwaru a zajišťuje hladší dráhy nástroje s méně iteracemi.
Nabídka přednastavených prostředí se rozšířila také na prostředí obráběcích center. Tato prostředí zefektivňují software a zvyšují produktivitu, a to zejména u nových uživatelů. Nasměrování uživatele na konkrétní úkoly v rámci programování multifunkčních obráběcích center pomáhá rychlejšímu a efektivnějšímu programování.
UGS NX CAM Express obsahuje kompletní sadu pro post-zpracování a simulační funkce. UGS PLM Software poskytuje kompletní sadu nástrojů pro jejich rychlé nasazení rozšířené u pokročilých multifunkčních obráběcích center. UGS NC CAM Express V5 je doplněn o nástrojové sady pro Mori Seiki NT a Mazak série Integrex.
Tyto sady obsahují prostředí pro vizualizaci a simulaci celého pohybu stroje, kontrolu kolizí a kompletní generování NC programu. Více informací získáte zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit