Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

GPS systémy Navigon vstupují na český trh

Středa, 04 Červenec 2007 17:27
GPS Navigon 7100V červnu vstoupila na český trh společnost Navigon. Jedná se o předního světového dodavatele vyspělého navigačního softwaru, hardwaru a přenosných GPS zařízení. Jeho řešení využívají formou OEM mnozí renomovaní výrobci navigačních systémů a automobilů, včetně společností Sony, Seat nebo BMW. Na českém trhu bude Navigon zastupovat brněnská společnost Agora plus.
Agora plus bude zajišťovat rovněž podporu prodejců a koncových zákazníků a bude provozovat servisní středisko pro značku Navigon v ČR a SR. Výrobky Navigon budou mít v České republice dvouletou záruku. Již na začátku července uvede společnost na náš trh k současným modelům 3110 a 7000T i dvě světové novinky Navigon 5100 a 7100.
Mezi unikátní vlastnosti řešení Navigonu patří například vedení knihy jízd nebo funkce RealityView, která ve vybraných lokalitách zobrazuje na displeji přístroje realistický pohled na danou lokalitu včetně detailů, jako jsou např. okolní budovy. Další funkce, asistent pro jízdní pruhy, pak včas řidiče upozorní na nutnost změny jízdního pruhu před odbočením.
Německá společnost Navigon byla založena v roce 1991. Společnost má v současnosti zastoupení v Evropě, Asii a Severní Americe.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit