Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

PTC ohlásila Pro/TOOLMAKER 8.1

Čtvrtek, 12 Červenec 2007 09:44
ProToolmaker728.jpgSpolečnost PTC oznámila novou verzi produktu Pro/TOOLMAKER 8.1. Krátce po akvizici NC Graphics v květnu 2007 se PTC zaměřila na dodávky kompletních řešení pro optimalizovanou tvorbu nástrojů a vysokorychlostní přesné obrábění. Pro/TOOLMAKER je samostatná softwarová aplikace, která poskytuje multiCAD podporu pro plně asociativní a spolehlivé NC programování dráhy nástroje pro Pro/ENGINEER a jiné CAD systémy.
Tvůrci nástrojů vyžadují prvotřídní řešení pro náročné požadavky jednotlivých výrobních zákazníků, které obstojí v konkurenci na trhu. Schopnost vytvářet formy a matrice rychle a přesně je důležitá pro výrobní proces a celkový cyklus vývoje produktu. Historicky byly tyto nástroje vytvořeny ve 2D CAD prostředích, ale stále více jsou navrhovány v 3D CAD/CAM systémech.
S těmito optimalizovanými schopnostmi bude Pro/TOOLMAKER nabízet provozním inženýrům a mechanikům balíček NC programovacích schopností se zahrnutím knihoven nástrojů a NC post-processingu v jediném produktu. Pro/TOOLMAKER umožní společnostem snížit režijní náklady zmenšením odpadu, zvýšit kvalitu produktů, snížit výrobní čas a dopravit produkty na trh rychleji.
Pro/TOOLMAKER je částí PTC Product Development Systému (PDS), a je schopný poskytovat jedinečné spojení mezi návrhem výrobku a výrobou. Pro/TOOLMAKER a Pro/ENGINEER NC a nástrojová řešení umožní návrhářům paralelní práci s provozními inženýry, který umožní změny na designu v reálném čase a které povedou k optimálním návrhům výrobků pro jejich vyrobitelnost. Dále, data dráhy nástrojů mohou být použitím Pro/TOOLMAKERu spravována ve Windchillu, softwaru společnosti PTC pro správu obsahu a zpracování, který umožňuje výrobcům spravovat všechny 3D CAD/CAM/CAE informace v centrálně umístěném systému. To zajistí bezpečnost a pružnost, kterou návrháři, tvůrci nástrojů a výrobci žádají pro optimalizaci svých procesů vývoje produktu.
Dostupnost Pro/TOOLMAKERu je naplánována na srpen 2007 v šesti jazycích, včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny, japonštiny, zjednodušené a tradiční čínštiny. Italské, španělské, a korejské verze jsou očekávány později v tomto roce. Více informací o Pro/TOOLMAKERu najdete na stránkách společnosti PTC.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit