Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ZWCAD 2017 – pro všechny co navrhují a staví stavby

Středa, 27 Červenec 2016 09:43

Tags: 2017 | CADservis | DGN | Distributor | Linux | MacOS | Software | Windows | ZWCAD | ZWSOFT

zwcad1-1630ZWCAD je CAD program pro projektování, čtení a revizi výkresové dokumentace, který pracuje s nejnovějším DWG formátem a je 100% kompatibilní s výkresy vytvořenými v jiných CAD systémech.

(Stáhněte a vyzkoušejte si ZWCAD 2017 – 30denní zkušební verzi – na www.zwsoft.cz)

V nové verzi ZWCAD 2017 máte mnoho inteligentních funkcí jako například inteligentní myš, díky které nemusíte složitě hledat příkazy v liště s ikonami, ale spouštíte je gesty myši. (Vytvořit nový výkres, nakreslit oblouk, nakreslit kružnici, vymazat entit, to vše může být provedeno jedním kliknutím a gestem myši.)
Nebo třeba funkce hlasová poznámka (smart voice), která vám umožní dělat si hlasové poznámky na výkresech třeba i v terénu na stavbě při kontrolních dnech. Pouze si nainstalujete bezplatný prohlížeč „CAD Pocket“ do svého telefonu s Androidem nebo iOS a můžete zápisy z kontrolních dnů umisťovat jako hlasovou poznámku přímo na konkrétní místo v DWG výkrese, který po skončení kontrolního dne odešlete mailem včetně poznámek vašim projektantům k zapracování. Díky tomu vám vznikne archív poznámek a vše je ihned odbaveno a delegováno na správné lidi.

zwcad2a3-1630

Někdy můžete mít dva naprosto stejné výkresy a neznáte rozdíly mezi těmito dvěma výkresy. ZWCAD na to má svou funkci, která porovná soubory a automaticky upozorní na to, co se liší. Skvělé je na tom to, že vám ukáže i rozdíly, které na první pohled nevidíte.

zwcad4a5-1630

ZWCAD 2017 myslí i na potřeby projektantů, kteří pracují s různými formáty souborů. Nově tedy poskytuje přístup k souborům s příponou DGN, což jsou soubory generované programem MicroStation. Můžete tedy velmi snadno importovat soubory DGN do ZWCADu a následně je zpracovávat.

zwcad6-1630

ZWCAD 2017 přináší mnoho inovativních technologií, které najdete pouze v ZWCAD a které pomáhají ke zrychlení práce projektantů a konstruktérů. Zároveň využívá nejnovější technologie, jako je podpora 64bitového prostředí ve Windows, lepší práce s pamětí počítače, podpora dalších operačních systémů jako je MacOS a Linux a to vše pro zrychlení vaší práce a ušetření času pro další činnosti, které musíte dělat.
Pozoruhodný výkon je poháněn zbrusu novou hybridní technologií, díky které je ZWCAD 2017 ve srovnání s předchozími verzemi, schopen otevírat výkresy v průměru o 40,18 % rychleji a plynulost práce se tak zvyšuje o 24,19 %. Což znamená, že 8 pracovních hodin může být zkrácena na 6 hodin. Nová verze 2017 ušetří uživatelům spoustu času a finančních nákladů. Třeba i díky skvělé a velmi jednoduché licenční politice.

zwcad7a8-1630

Vyzkoušejte ZWCAD 2017 na našich stránkách www.zwsoft.cz a uvidíte sami.

Účelem našeho týmu ZWSOFT CZ je spokojený uživatel CAD/CAM software, který má svou práci pohodlnější a jednodušší a má možnost využívat programy v rozumném poměru cena/výkon a zároveň je díky podpoře z naší strany efektivnější a skoro jako člen našeho týmu.

Staňte se tedy i vy členy našeho ZWCAD týmu

Krásné letní dny vám přeje tým ZWSOFT.CZ

Jiří Tomíček

(CADservis, s. r. o. – distributor ZWCAD pro ČR a SR)


Mohlo by vás zajímat: