Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Seminář k uvedení Solid Edge V20 a NX CAM Express V5

Pátek, 20 Červenec 2007 17:11
siemsv729.jpg Divize UGS PLM Software společnosti Siemens srdečně zve všechny zájemce na seminář k uvedení nové verze UGS Solid Edge a na seminář k uvedení nové verze NX CAM Express. Oba semináře se konají v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu dne 1.10.2007 v prostorách Administrativní budovy areálu Výstaviště v Brně.
Oba produkty patří do portfolia UGS Velocity Series, které je komplexním balíkem modulárních, leč integrovaných řešení, která jsou odpovědí na PLM potřeby firem střední velikosti. Sestávají z předkonfigurované rodiny softwarových aplikací pro vývoj, analýzu a správu dat.
UGS Velocity Series používá nejlepších postupů a nabízí revolučně snadné ovládání i instalaci. Středně velcí výrobci tak mohou s pomocí UGS Velocity Series dosáhnout úspěšné transformace svého procesu inovace při udržení nízké hladiny nákladů.
Všechny produkty balíku UGS Velocity Series jsou kompletně škálovatelné na plné spektrum špičkového PLM portfolia nabízeného které nabízí prostředí pro konstrukci s předkonfigurovanými procesy vycházejícími z nejlepších postupů v odvětví a umožňujícími rychlou implementaci za minimálních nákladů.
Podrobnosti o programu a registrační formuláře naleznete ZDE.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit