Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NAVIGON 7100 útočí na český trh

Středa, 25 Červenec 2007 12:18
navigon730.jpgV červenci uvádí NAVIGON na náš trh dvě světové novinky – modely 7100 a 5100. Nejvyšší model NAVIGON 7100 získal nedávno prestižní ocenění za design red dot „best of the best“. Vkusný design doplňuje příjemné a snadné ovládání pomocí 4,3" dotykového displeje nebo hlasem. Přístroj je osazen citlivým GPS čipem SirfStarIII, má integrované bluetoothové handsfree a přijímač dopravního zpravodajství TMC. NAVIGON 7100 umožňuje řidiči získat dokonalý přehled o aktuální dopravní situaci. Díky vestavěnému přijímači TMC je NAVIGON 7100 schopen v případě dopravní zácpy rychle naplánovat novou trasu. K dispozici je také systém varování před stacionárními radary a asistent překročení rychlosti. Používání zcizeného přístroje ztěžuje ochrana pomocí PINu. K další výbavě patří kniha jízd nebo funkce RealityView, která ve vybraných lokalitách zobrazuje na displeji přístroje realistický pohled na danou lokalitu včetně detailů, jako jsou například okolní budovy.
Druhá novinka – NAVIGON 5100 je robustní navigační přístroj, osazený 3,5" dotykovým displejem s ochrannou vrstvou zabraňující ušpinění otisky prstů. Funkce průvodce jízdními pruhy, kterou jsou vybaveny oba nové modely, usnadňuje cestování po víceproudových silnicích. Řidič je včas informován, do kterého pruhu je třeba se zařadit, aby odbočení proběhlo hladce.
Doporučené maloobchodní ceny jsou 14 490 Kč u přístroje NAVIGON 7110 a 11 990 Kč u modelu 5100. V České republice se budou oba modely prodávat s dvouletou zárukou a v prodejní síti budou k dispozici v srpnu. Servisní středisko pro zákazníky Navigonu v ČR provozuje společnost AGORA plus.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit