Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nová verze geometrického jádra Parasolid

Čtvrtek, 26 Červenec 2007 14:02
Parasolid730.jpgDivize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D oznámila vydání Parasolid verze 19.0. Parasolid V19 je kompatibilní s operačním systémem Windows Vista a nabízí rozsáhlou podporu funkcí v oblasti modelování, úprav, přechodu mezi plochami zaoblením a v renderování. Nové funkce skýtají lepší možnosti pro vytahování a ořezávání ploch, přechody mezi plochami a umožňují tvorbu kvalitnějších ploch. Uživatelé Parasolidu se mohou těšit na moderní zautomatizované pracovní postupy pro konstrukci modelů, jejich úpravu, výměnu dat a celkové zjednodušení práce. Pro vylepšení výkonu a jednoduchou implementaci přináší verze 19 nové možnosti konfigurace a sledování výsledků renderovacích a validačních operací.
Pro urychlení vývoje v prostředí Parasolid je verze 19 dodávána s bohatou sadou vývojářských nástrojů. Jedná se například o Parasolid Workshop.Net, který využívá nejnovějších technologií společnosti Microsoft a s jejich pomocí demonstruje moderní postupy pro vývoj systémů založených na jádru Parasolid. Parasolid Workshop.Net je dodáván s kompletní dokumentací a zdrojovým kódem, s rozšířeným balíkem utilit pro prohlížení a kontrolu Parasolid modelů (XT), a poskytuje také jednoduchý mechanismus pro simulaci funkcí založených na jádru Parasolid.
V 19 verzi byl také zveřejněn "balík" parasolid nástrojů pro komunikaci mezi systémy, a to včetně aplikace Parasolid Bodyshop, která se stará o opravy, optimalizaci a kontrolu 3D modelů a nástroje pro převod několika často používaných CAD formátů. Aktualizovaná verze Parasolid Bodyshop nabízí lepší spolupráci s platformou UNIX a nové možnosti pro zjednodušení geometrie a zpracování výstupních dat.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit