Altair - konference
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PARTsolutions s českými a slovenskými normami

Čtvrtek, 23 Srpen 2007 17:33
CSN_Psol734.jpgNová verze aplikačního řešení PARTsolutions ver. 8.1.06 přináší ve skupině normalizovaných dílů nové díly dle aktuálních ČSN a STN. V současné době se jedná o prvotní skupinu dílů zaměřenou zejména na oblast spojovacího materiálu, počet obsažených norem se však bude nadále průběžně rozšiřovat. Aby rozšiřování obsahu bylo co nejvíce v souladu s potřebami uživatelů, lze přímo z PARTsolutions vyvolat speciální internetovou stránku, kde mohou uživatelé uvést, jaké další národní normy v programu postrádají. Nejvíce žádané normy pak budou doplňovány v přednostním pořadí.
Kromě ČSN a STN jsou v uvedené verzi nově i první skupiny norem dle GOST (Rusko) a JIS (Japonsko). Rozšíření přirozeně zaznamenaly také firemní katalogy. Momentálně jsou k dispozici komponenty více jak 250 světových výrobců.
Uvedený trend svědčí o neustálém rozšiřování počtu katalogů, jak v oblasti norem, tak v oblasti dílů výrobců. Kvalitní technický servis poskytovaný uživatelům a rozšíření informací o výrobcích mezi obrovskou skupinu uživatelů PARTsolutions a souvisejících portálů vzbuzuje zájem i tuzemských subjektů a není tedy tajemstvím, že první katalogy dílů českých a slovenských výrobců jsou již ve výrobě.