Altair - konference
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Setkání zákazníků AB Studia

Čtvrtek, 18 Říjen 2007 17:20
ABstudio742.jpgJako dvě "paralelně" probíhající akce se uskutečnilo ve dnech 17. října na zámku Liblice u Mělníka a 18. října v brněnském hotelu Grand letošní setkání zákazníků společnosti AB Studio. Bohatý program byl rozdělen na dopolední a odpolední blok. Dopoledne se kromě ředitele AB Studia Jiřího Bendla dostal ke slovu také na David Palas z Autodesku, Jiří Paleta z HP a zahraniční hosté Thierry Lamidieu z Graitec Group, Francie a Mario Fischer z německé firmy Lamparter Stahlbau. Vyvrcholením dopoledního programu bylo vyhlášení už 14. ročníku soutěže Stavební CAD projekt 2007. V odpoledním programu bylo představeno nové diskusní fórum CADnet www.cadnet.cz a nahlédnuto do kuchyní softwarů CADKON/TZB a 2D a AutoCAD MEP 2008 a CIVIL 3D.
V průběhu dne si návštěvníci setkání mohli projít tzv. Workshop pointy – deset produktově rozdělených pracovišť pro konzultace s techniky. Popovídat si tak mohli se specialisty na AutoCAD a AutoCAD LT, Revit, Architectural Desktop a Autodesk VIZ, CIVIL 3D a AutoCAD Map 3D, CADKON 2D, CADKON/TZB, AutoCAD MEP, CADKON-RCD, AdvanceConcrete, AdvanceSteel a se specialisty na produkty pro statické výpočty dodávané firmou Ing.Software Dlubal a pro elektronickou správu dokumentace od Sova Systems.

Cenu za vítězný projekt Justičního areálu v Brně přebírá od Jiřího Palety (HP) za Centroprojekt Zlín Ing. arch. Milan Kužela (vlevo).