Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor 2

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nejnovější verze PDMWorks Enterprise

Čtvrtek, 01 Listopad 2007 12:23
PDMWorksEnt744.jpg Společnost SolidWorks Corporation představila PDMWorks Enterprise 2008, novou verzi svého systému pro správu výrobních dat. Aplikace přichází s novými funkcemi pro správu rozpisek, replikaci dat po síti, podporu cizích jazyků, datová spojení, podporu platformy a celkový výkon. Díky plné integraci s 3D CAD systémem SolidWorks a zohlednění četných požadavků uživatelů pomáhá systém správy výrobních dat PDMWorks Enterprise 2008 rozsáhlým a geograficky rozptýleným organizacím bezpečně spravovat konstrukční informace, využívat existující návrhy, řídit globální týmy, kontrolovat pracovní postupy, provádět audit dokumentů a rychle vyhledávat data.
Mezi zákazníky používající PDMWorks Enterprise 2008 patří například společnosti: FL Smidth, Munters, Mikuni, Spartan Motors, Tigercat, Automatic Systems, Ulma, Vestas a Paper Converting Machine Company.
PDMWorks Enterprise 2008 nabízí tato vylepšení:

Lepší tvorba a správa rozpisek
PDMWorks Enterprise 2008 obsahuje širokou škálu nových funkcí pro tvorbu, úpravu, prohlížení a správu rozpisek. Tyto nástroje výrazně zlepšují komunikaci a spolupráci mezi konstrukčním oddělením, oddělením výroby, oddělením kontroly kvality a obchodním oddělením. Organizace pracující na sestavě nyní mohou rozpisky přizpůsobovat v každém oddělení a posílat je ke schválení více uživatelům, kteří je mohou upravovat bez nutnosti instalace systému SolidWorks. Rozpisky nyní mohou obsahovat jednotky pro jiné než modelové položky (například lepidlo) a mohou také zobrazovat miniatury součásti během pohybu myši nad položkou uvedenou v seznamu rozpisek.

Vylepšená replikace na webových stránkách

PDMWorks Enterprise 2008 přináší rychlejší a účinnější replikaci souborů návrhu do geograficky rozptýlených organizací. Volitelně replikuje pouze nejnovější verzi souborů návrhu a tím usnadňuje stahování. Nové funkce umožňují konstruktérům nalézt aktuální verzi libovolné součásti nebo projektu, přičemž eliminují záměny a možné chyby.

Podpora cizích jazyků
PDMWorks Enterprise 2008 téměř zdvojnásobuje podporu mateřských jazyků. Nyní je možné mít dokumenty uložené na jednom serveru ve více jazycích, což v mezinárodních společnostech usnadňuje globální komunikaci mezi konstruktéry. Podporovanými jazyky jsou angličtina, francouzština, italština, němčina, španělština, polština, japonština, švédština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, korejština, ruština, čeština a brazilská portugalština.

Nové datové spojení s vnějšími systémy
PDMWorks Enterprise 2008 nabízí výkonné nástroje, které zjednodušují sdílení dat s vnějšími systémy, například systém plánování výroby a systém ERP, skrze standardní soubory XML. Tato funkce sdílení dat zkracuje dobu, snižuje počet chyb, eliminuje nákladné duplikace výrobních vstupů, a tím pomáhá automatizovat pracovní postupy. Konstruktér například může poslat rozpisku ve formátu XML do systému ERP, do systémů objednávek, nákupu, schvalování a do výrobního plánu a může automaticky uvolnit výkres do oběhu. Mimo to PDMWorks Enterprise 2008 umí importovat data o cenách, takže konstruktéři mohou sledovat ceny materiálů přímo během práce na návrhu.

Zvýšení výkonu
PDMWorks Enterprise 2008 zvyšuje výkon při odstraňování, zpřístupňování, přesouvání a přepisování souborů i při mazání vyrovnávacích pamětí. Vyhledávání je nyní díky nové službě Microsoft Indexing Service rychlejší a přímo z rozhraní systému SolidWorks vrací materiály z úložiště PDMWorks Enterprise.