Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

CoCreate Software podepsal víceletý kontrakt s HP

Čtvrtek, 01 Listopad 2007 13:45
contract744.jpgSpolečnost CoCreate Software oznámila, že Hewlett Packard podepsal dvouletý kontrakt na celosvětovou podporu a přístup k posledním vydáním CoCreate 3D vývojářského a LM (lifecycle management) softwaru. HP používá CoCreate OneSpace Suite na podporu globálního vývoje výrobků a v procesech řízení životního cyklu výrobků. Dynamické modelování (Dynamic Modeling) založené na CoCreate 3D CAD softwaru přináší rychlost, přizpůsobivost a schopnost reagovat na změny při 3D vývoji produktu. Sada zahrnuje CoCreate OneSpace Modeling, CoCreate OneSpace Model Manager a různé doplňkové moduly, které rozšiřují 3D vývoj výrobku virtuálním prototypováním, simulací a jinými specializovanými vývojářskými schopnostmi.
Třetí generace CoCreate přístupu k PLM pomáhá společnostem co nejlépe zvažovat existující IT investice na vytvoření propojeného a flexibilního obchodního procesu vzhledem k plánování produktu, vývoji produktu a přechodu k výrobě.
"Dynamický rozdíl" si ostatně můžete vyzkoušet i sami. CoCreate OneSpace Modeling Personal Edition je bezplatně ke stažení a nabízí uživatelům sílu podnikového CoCreate 3D CAD softwaru pro sestavy až s šedesáti unikátními částmi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit