Control
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Konference GIS Esri 2017 v ČR

Středa, 08 Listopad 2017 09:33

DSC01852Každoroční setkání uživatelů technologií společnosti Esri a zákazníků společnosti Arcdata Praha začíná v zamlžené probouzející se Praze časně ráno ve středu 8. listopadu. První příchozí jsou obslouženi na registraci už od půl osmé a až do půl desáté je příliv účastníků spíše v jednotkách osob. O to větší nápor zde mohou očekávat před zaháje­ním, které je naplánováno na desátou hodinu. Zatímco ve foyer je už asi většina partnerů přítomna se svými stánky a je zde také stále se zvětšující zázemí pořádající firmy, v sále s postery je zatím jen mini­mum plakátů a přibývají velmi pomalu, podle toho jak přijíždějí autoři.

Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22

Program začíná obvyklým úvodním projevem Petra Seidla, kterého potkávám už kolem půl osmé. Pak už přijdou na řadu hosté konference, mezi nimi Martin Ouředníček z UK Praha, Jiří Horák z VŠB-TUO, Tomáš Lebeda z Univerzity Palackého Olomouc a dopolední program završí přednáška Jiřího Čtyrokého z Institutu plánování a rozvoje hl. města Prahy. 
Odpolední přednášky jsou nejprve společné na téma technologií, novinek a aktualit, kterých se nejprve ujme Dean Angelides z Esri a pak odborníci firmy Arcdata.
Od pěti hodin odpoledne dochází k rozštěpení na veřejnou správu - eGovernment a správu inženýrských sítí a majetku.
Středeční večer prvního dne konference završí společenský večer.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit