Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

EdgeCAM 9.5

Pátek, 11 Březen 2005 13:43

EdgeCAM 9.5Společnost Pathtrace Plc. Představila novou verzi svého CAM systému EdgeCAM 9.5, která přináší podporu pro Sandvik Coromant Wiper pro soustružnické nože.

Destičky Sandvik Coromant Wiper poskytují jeden z nejefektivnějších způsobů zvyšování produktivity strojového obrábění. Tvar destičky je, narozdíl od běžných destiček, vytvořený z několika proměnných rádiusů. lehce plochý tvar destičky způsobí, že je více materiálu v zadní řezné části a to znamená, že při stejném posuvu nástroje je kvalita obráběného povrchu dvakrát kvalitnější než při použití běžné destičky. Případně lze použít dvojnásobný posuv nástroje se zachováním stejné kvality obráběného povrchu. Tvar destička někdy vyžaduje rozdílné programovací techniky, aby se maximálně využilo vlastností těchto hi-tech destiček.

 Další vylepšení najdeme například v cyklu Po Profilech - podporuje tzv. podříznutí nástroje, užitečné a potřebné při frézování součástí v leteckém nebo automobilovém průmyslu; je zde možnost nastavení Startu a Konce cyklu při solidním obrábění, zlepšená kontrola drsnosti povrchu a další zefektivnění přejezdů, které optimalizují dráhu nástroje a redukují čas obrábění.
Poslední verze EdgeCAMu obsahuje také novou funkčnost pro plnou podporu načítání a práce se sestavami z Autodesk Inventoru. Tato funkčnost umožňuje načítání souborů sestav z Autodesk Inventoru (*.iam) přímo do prostředí EdgeCAMu. Obráběč solidů respektuje nastavené cesty projektů a podsestav v souladu s použitím v Autodesk Inventoru.

V EdgeCAM Simulátoru najde uživatel vylepšenou detekci kolizí, je vylepšená tolerance zobrazení pro kvalitnější zobrazování a dále vylepšený STL export, optimalizovaný pro tvorbu polotovarů.

Více informací


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit