Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Výkonný SGI InfiniteStorage Nexis 9000 NAS

Čtvrtek, 29 Listopad 2007 17:10
SGI InfiniteStorage NEXIS 9000 NAS představuje novou platformu pro dosažení vysokého výkonu file-based storage a zvyšování efektivity konsolidace těchto datových systémů. Toto řešení významně zjednodušuje sdílenou storage, je pro zákazníky intuitivně pochopitelné a snadno spravovatelné, jednoduše se instaluje. Rozsáhlé vědecké, vzdělávací a podnikové týmy mohou díky němu konsolidovat několik oddělení na jednu NAS platformu a zvýšit propustnost, aby se tak lépe vypořádali s náročnými požadavky na výkon.
„SGI InfiniteStorage NEXIS 9000 NAS poskytuje výkon podobný SAN bez vysokých nákladů a problémů se složitým rozmístěním Fibre Channel. Toto je důležitý vývoj z pohledu týmů datových center, které se potýkaly/ s efektivností konsolidace a nemohly dosáhnout dostatečné propustnosti sdílených storage platforem. S RDMA (remote direct-memory access) připojením přes InfiniBand jsme schopni dosáhnout škálovatelnosti výkonu zápisu až 1GB za sekundu a čtení 3GB za sekundu s výhledem dalšího významného zlepšení. Tato skutečnost nabídne dokonce i těm nejrozsáhlejším týmům schopnost konsolidovat zařízení pro ukládání dat za současného posílení výkonu file-based aplikací“, uvedl Raj Das, vice prezident pro storage společnosti SGI.
Řešení SGI InfiniteStorage NEXIS 9000 NAS v kombinací s připojením RDMA přes Infiniband a rozšířenou architekturou vyrovnávací paměti představuje několik zásadních průlomů v oblasti výkonu. Výsledkem je snížení režie na CPU a zvýšení datové propustnosti z disku k aplikaci a také možnost použití více paměti a disků na jednom NAS řešení. Nová platforma uspokojuje potřebu vysoce škálovatelných konsolidovaných projektů a zvyšuje vzestupnou škálovatelnost jakéhokoli sdíleného storage prostředí.
Nejnovější řešení SGI NAS poskytuje výkonnou alternativu k připojením přes Fibre Channel se schopností kombinovat InfiniBand, 10gigabitový a gigabitový ethernet v rámci jedné storage platformy. Standardní protokoly zjednodušují administraci, tak, aby došlo ke snížení nákladů. Nyní může jakýkoli správce sítě se standardními zkušenostmi zvládnout konsolidaci vysokokapacitní a výkonné sdílené storage.
Kompletní rodina produktů SGI InfiniteStorage NEXIS NAS poskytuje výhody běžného softwaru včetně nového SGI Appliance Managera. Uživatelé si mohou vybrat řešení v rozsahu od platformy 3TB kompaktní 2U až po high-endové řešení s téměř polovinou PB (petabytu) storage.
Řešení SGI InfiniteStorage NEXIS NAS bude dostupné v prosinci. Více informací a detailní popis rodiny SGI NAS najdete na stránkách výrobce zde.www.sgi.com/products/storage/nas/nexis/

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit