Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Blíží se SolidWorks World 2008

Pondělí, 17 Prosinec 2007 15:43
SolidWorksWorld751.jpgNejvětší celosvětová 3D CAD akce se bude konat v lednu 2008, kdy se více než 4000 SolidWorks uživatelů, partnerů, zaměstnanců a zástupců médií sjede do San Diega na jubilejní desátý SolidWorks World - SolidWorks World 2008. Mezinárodní uživatelská konference a výstava se koná ve dnech 20. až 23. ledna a nabídne více technických školení a možností k předávání zkušeností, než kdy předtím. Budou tu obecné přednášky, více než 150 do hloubky jdoucích seminářů, 200 nových produktů na téměř 850 m2 výstavní plochy a navíc 100 inovačních řešení v doposud nejrozsáhlejším partnerském pavilónu - všechny poskytují znalosti a příležitosti k setkání jako pomoc uživatelům softwaru SolidWorks k navrhování lepších produktů.
"SolidWorks World je místem, kde se soustřeďují skvělí lidé a nápady, inspirující každého k návrhům produktů, které vyřeší problémy novými a lepšími cestami," řekl Jeff Ray, CEO SolidWorks Corporation. "Stejně jako v uplynulých deseti letech je SolidWorks World místem, kde účastníci mohou načerpat informace, rozvinout nové schopnosti, získat cenné kontakty a posíleni odejít spolupracovat na našem podnikání a kvalitě života."

Обычно он не смотрел "Тенденции развития кооперативного движения в России в конце XX – начале XXI века в агропромышленном комплексе"рекламный блок в перерыве между "Тенденции развития мирового сельского хозяйства"дневными сериалами.

Не забудь поздравить "Теоретические основы землеустройства"блестящего полководца с победой, пихнул "Теоретические условия повышения производительности доильной установки"его локтем в "Теоретичні та практичні аспекти використання білково-вітамінних мінеральних добавок у свинарстві"бок Чиун.

Больше, чем должен был "Теория интегрированных методов защиты растений и применение энтомофагов в борьбе с вредителями картофеля"бы, ответил голос, а потом видение "Тепличное овощеводство"перестало разговаривать с Римо.

Ты вязанье уронила, оно "Тепломассообменное оборудование лесозаготовительных предприятий"разматывается.

Думаю, он "Терапевтическая техника в ветеринарии"бы предупредил, если б не отвлекся.

И "Техника безопасности работы с животными"я рассказал о расправе за колючей проволокой.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit