Partneři Projektu CAD
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
- 30.10. Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy)...
- 30.10. workshop Strukturální mechanika v programu COMSOL Multiphysics
- 03.11. Autodesk Inventor – kurz pro pokročilé (sestavy a strojní návrhy)
- 03.11. Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování)
- 03.11. AutoCAD kurz – vytváření a prezentace 3D modelů
- 04.11. Autodesk Fusion 360 – pro uživatele Autodesk Inventor
- 05.11. AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz
- 05.11. AutoCAD 2013 - základní kurz
- 05.11. ATCx Unlocking Data Science & AI 2025
- 10.11. AutoCAD Electrical – základní kurz
Aktuální články
- MawisUtility: 15 let digitální podpory stavebního řízení
- ARCHICAD 29 „BIMování“ prakticky a jednoduše
- Nová multifunkční hala v Brně bude T-Mobile ARENA
- Umělá inteligence mění engineering
- Zjednodušení švýcarského obrábění v SOLIDWORKS
- Realizujeme projekty na škole s využitím 3D tisku, 9. díl
- ALLPLAN 2026: Vyšší produktivita, přesnost a spolupráce od návrhu po realizaci
- Bentley Systems posouvá umělou inteligenci v oblasti infrastruktury
GRAITEC uvolnil AdvanceSteel 8.1 |
| Čtvrtek, 27 Prosinec 2007 00:29 |
Graitec uvádí AdvanceSteel ve verzi 8.1, software pro modelování ocelových konstrukcí (profilů a spojů), který automaticky vytváří projekční výkresy, výrobní výkresy, výpisy materiálů a NC soubory. Advance je integrován na platformě AutoCADu. Verze 8.1 má hlavní změny seskupené do 3 oblastí: modelování komplexních dílů plechových konstrukcí, zkvalitnění a zvýšení stupně automatizace výrobních výkresů a interoperabilita.AdvanceSteel 8.1 nabízí sadu nových funkcí, které usnadňují návrh a výrobu komplexních ocelových dílů. Tyto nové funkce umožňují modelování, rozviny a výkresy kuželů (s kruhovými, čtvercovými a elipsovými základnami), pyramid, přechodů polygonu na kruh, atd. Umožňují také tvorbu kroucených ohýbaných plechů, převážně používaných v mostních konstrukcích. S každou novou verzí AdvanceSteel uvádí své kvalitní řešení pro konstrukce s "netradičními" prvky ocelových konstrukcí. AdvanceSteel 8.1 zvyšuje produktivitu projekčních kanceláří díky paletě nástrojů, která tvoří lepší projekční a výrobní výkresy. AdvanceSteel 8.1 automaticky vytváří ty pohledy na díl, které poskytují informace užitečné pro výrobu (např. pokud profil má díry pouze ve stojině, potom se vytvoří pouze pohled na stojinu). Dále jsou dostupná také tato vylepšení: optimalizace automatického rozmístění popisů pro lepší čitelnost výkresů, zlepšené zobrazení trojúhelníků šikmých řezů, atd. Technologie zabraňuje dvojitému zadávání a ztrátě dat, což zajišťuje projekty s minimalizací rizika chyb. AdvanceSteel 8.1 zahrnuje exkluzivní technologii firmy GRAITEC “GTC” (GRAITEC Transfer Center). Tato technologie nabízí:
Kompatibilita : AutoCAD 2002, 2004, 2005, 2006, 2007 a 2008 (32/64bit) Jazykové verze : německá, anglická, holadnská, polská, ruská, česká a španělská Další technické informace najdete na www.abstudio.cz. |










Graitec uvádí AdvanceSteel ve verzi 8.1, software pro modelování ocelových konstrukcí (profilů a spojů), který automaticky vytváří projekční výkresy, výrobní výkresy, výpisy materiálů a NC soubory. Advance je integrován na platformě AutoCADu. Verze 8.1 má hlavní změny seskupené do 3 oblastí: modelování komplexních dílů plechových konstrukcí, zkvalitnění a zvýšení stupně automatizace výrobních výkresů a interoperabilita.