25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Bezplatný prohlížeč SmartSketch Viewer

Čtvrtek, 10 Leden 2008 09:42
SSV802.jpg Sdílení informací je základem v jakémkoliv pracovním procesu a nový SmartSketch Viewer od Intergraphu slibuje, že s ním bude sdílení informací snadnější a účinnější, protože dovolí všem stranám zúčastněným v projektu prohlížet a sdílet jejich příspěvky prostřednictvím volně stažitelného prohlížeče. Všechny skupiny zúčastněné na konstrukčním projektu pracují jako tým a je pro ně extrémně důležité být na stejné lodi. Prohlížeč dovoluje všem stranám prohlížet návrhy vytvořené v jakémkoliv produktu rodiny SmartPlant Enterprise.
SmartSketch Viewer pomáhá bez hrozby neúmyslných modifikací usměrňovat průběh práce na jakémkoliv konstrukčním projektu. Protože výměna konstrukčních informací je pro efektivitu a úspěch projektu rozhodující, je SmartSketch Viewer základním prostředkem pro všechny projekty v průmyslu.
SmartSketch Viewer podporuje a rozšiřuje řadu návrhářského softwaru Intergraphu, je novou doprovodnou softwarovou aplikací, která synergicky pracuje s jinými řešeními od Intergraphu.Je použitelný pro produkty SmartSketch, SmartPlant 3D Drawing Editor, SmartPlant P&ID, SmartPlant Electrical, a SmartPlant Instrumentation a umožňuje uživatelům prohlížet 2D grafické soubory spojené s těmito aplikacemi. To znamená, že plány mohou nyní být poslány a prohlíženy servisním personálem, třetími osobami a jinými zúčastněnými na projektu. Všechny dodatky se dají prohlížet a tiskmout, ale nikoliv neúmyslně modifikovat. Viewer je dostupný ke stažení zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit