Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SolidWorks certifikoval software FeatureCAM

Čtvrtek, 10 Leden 2008 17:20
featurecam802.jpgSpolečnost Delcam na počátku prosince 2007 oznámila, že její produktová řada softwaru FeatureCAM získala status "Certifikovaný (ověřený) produkt CAM" od partnerského programu SolidWorks. Stalo se tak po rozsáhlém hodnocení společnosti SolidWorks, zahrnující mimo jiné i názory uživatelů, které potvrzují, že kombinace produktů FeatureCAM a SolidWorks je úspěšně používána v mnoha různých odvětvích průmyslu. Zařazení do partnerského programu "Ověřený CAM produkt SolidWorks" znamená pro společnosti používající pro konstrukci SolidWorks jistotu, že pokud si pro výrobu zvolí FeatureCAM, získají software s nejlepší funkčností a součinností v dané třídě.
Produkt FeatureCAM, představený v roce 1995, byl prvním frézovacím systémem pro Windows, založeným na definování technologických prvků. Od té doby se produktová řada výrazně rozšířila a dnes obsahuje systémy pro soustružení, elektroerozi EDM, balíčky pro frézování a soustružení a rozeznávání technologických prvků v importovaných 3D modelech. V roce 2005 se FeatureCAM stal součástí skupiny Delcam.
Poslední verze software obsahuje podporu pro souvislé obrábění v pěti osách, efektivnější soustružení díky lepší a jednodušší kontrole výdejen a vylepšenou databázi nástrojů, nabízející více možností propojení předdefinovaných posuvů a rychlostí s jednotlivými nástroji. FeatureCAM 2008 také obsahuje mnoho menších zlepšení a urychlení, plus nové a aktualizované post-procesory, převážně pro frézy a soustruhy, včetně strojů Mazak Integrax, Daewoo Puma a Nakamura-Tome.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit