E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Společnost SolidWorks integruje funkci ‘The Engineering Web

Pátek, 01 Duben 2005 16:23
GlobalSpec_maly.JPGSpolečnost SolidWorks poprvé přidala do softwaru pro 3D strojírenský návrh výkonné nástroje pro vyhledávání strojírenských informací a umožnila tak přístup do systému GlobalSpec Engineering Search Enginesm přímo z prostředí CAD. Tato nová funkce nabídne inženýrům množství kvalitních strojírenských informací ve zlomku doby, kterou by zabralo hledání v obecném vyhledávacím systému. Společnost SolidWorks tuto novou funkci nabízí díky partnerství se společností GlobalSpec, která vytvořila výkonný vyhledávací systémem a informační zdroje pro celou strojírenskou komunitu.
Společnost GlobalSpec nabízí uživatelům softwaru SolidWorks tři důležité vyhledávací služby:
  • SpecSearch inženýrům umožňuje vyhledávat a srovnávat výrobky a služby podle jejich specifikací;
  • Engineering Web nabízí více než 200 milionů technicky zaměřených webových stránek filtrovaných z internetu dle jejich vztahu ke strojírenství; a 
  • Hidden Web nabízí přístup k technickému obsahu, který není běžně dostupný ve vyhledávacích systémech, včetně plně indexovaného obsahu (například aplikační poznámky, vlastnosti materiálů, standardy, patentové informace a základní výzkum v oblasti strojírenství).

Uživatelé softwaru SolidWorks budou moci služby GlobalSpec využívat pomocí vyhledávacího pole v panelu úloh aplikace SolidWorks 2005, který je zobrazen přímo na ploše aplikace SolidWorks. Nová funkce bude pro předplatitele dostupná zdarma od příštího měsíce po stažení aktualizace SolidWorks 2005 Service Pack 3.

www.globalspec.com, www.solidworks.cz


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit