Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Mobilní turističtí průvodci

Pondělí, 11 Únor 2008 18:50
uturn807.jpgSpolečnost U-Turn navázala spolupráci s Grupo ADI za účelem výroby mobilních turistických průvodců. Průvodci využívají inovativní mobilní portály (on device portal) společnosti U-Turn. Na letošním GSM World Congressu (11. až 14. února 2008) bude společnost U-Turn zdarma distribuovat mobilní turistické průvodce Barcelonou. Záměrem interaktivního průvodce je napomoci návštěvníkům kongresu co nejlépe využít svůj čas v Barceloně. Nová verze, postavená na předchozím modelu portálu, který byl úspěšně distribuován na tamním kongresu v roce 2007, zahrnuje mimo jiné off-line prohlížení nejzajímavějších turistických atrakcí v Barceloně, interaktivní mapu, která umožní navigaci mezi danými body bez použití GPS, a navíc seznam doporučených restaurací, barů a klubů.
Hlavními body zájmu na mobilních turistických průvodcích zahrnují video a audio komentáře, obrázky a textové popisy. Uživatelé mohou získat informace o návštěvních hodinách významných turistických atrakcí a použít unikátní funkci „click-to-call“ k telefonickým rezervacím a to bez opuštění plochy. Je-li obsah jednou stažen do telefonu, díky offl-line funkcím průvodce, uživatel nemusí zůstat připojen k síti, či mít obavy, zda bude průvodce pracovat za roamingových podmínek.
Průvodci mají základ v unikátním softwarovém programu, který umožňuje městům, turistickým autoritám a organizátorům akcí zavádění mobilních průvodců, které obsahují navigace na bázi map s dodáváním příslušných multimediálních informací a interaktivity. Navíc, software umožňuje využití volitelného místa na inzerci či sponzorování, pomocí něhož mohou klienti U-Turn získávat příjmy.
Mobilní průvodci jsou k dispozici v několika jazykových mutacích. Zákazníci si mohou stáhnout portál do svých telefonů za použití mechanismu „text to short code“ či prostřednictvím registrace na webových stránkách. Je-li průvodce jednou instalován, je přístupný použitím ikony na ploše telefonu. Průvodci jsou momentálně kompatibilní s mobilními operačními systémy Windows, Java, Blackberry a Symbian.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit