Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová verze systému VX

Čtvrtek, 14 Únor 2008 08:25
180108_vx13.jpgVe druhé polovině ledna vyšla nová, třináctá verze CAD/CAM systému VX, který je zaměřen do oblasti výroby lisovacích a tvářecích nástrojů. Z novinek můžeme například přepracování fukcí pro vytváření zaoblených hran. Pro konstruktéry výrobků je doplněna možnost vytvářet reliéfní tvary z digitálních obrázků s automatickým vyhlazením nepravidelných ploch. Nové možnosti pro oblast tvorby obalů – kopírování textu na kružnici či libovolnou spline křivku. Dalším vylepšením je možnost okamžité křivostní analýzy ploch a úkosových ploch. Zpracování fotorealistických výstupů přináší kvalitu obvyklou v průmyslovém designu v mnohem kratším čase.
Modelovani ukosovych plochDalší výhody jsou v simulaci pohybu sestav, kdy animace slouží k studiu pohybujících se částí celé sestavy. Stejně tak se objevuje možnost lépe šrafovat řezy automaticky, bez zdlouhavých ručních úprav. Konstruktéři forem uvítají zlepšení konstrukce elektrod s nástroje automatické tvorby elektrod, který zrychluje vytváření a obrábění násobných elektrod. Automatické rozpoznání oblasti pro výběr souboru ploch zrychluje tvorbu komplexních elektrod na "pár" kliknutí.
Další oblast vylepšení se týká obrábění. Funkce SmootFlow má snížit leštění po dokončovacím obrábění. Dále je to funkce Offset3D Feature Aware machining kde je dráha nástroje automaticky nastavena k zajištění přesných detailů ostrých rohů, proměnné Z profilování a XML dokumentace.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit