Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

MicroStep navrhuje řezací stroje v SolidWorks

Úterý, 12 Únor 2008 10:21
MicroStep807.jpgSpolečnost MicroStep zavedla 3D CAD systém SolidWorks pro návrh svých řezacích strojů. MicroStep dodává řídicí systémy a software v oblasti gumárenského a automobilového průmyslu, energetiky a strojírenství. Dále vyrábí řezací stroje využívající nejmodernější technologie (řezání pomocí plazmatu, vodního paprsku, laseru apod.). Díky 3D CAD systému SolidWorks dosáhla společnost MicroStep zrychlení práce a snížení počtu chyb v rámci celého procesu navrhování. Někteří zaměstnanci a pobočky společnosti MicroStep pracovali se systémem SolidWorks úspěšně ještě před jeho masivním nasazením, volba tohoto řešení tedy byla logická a opodstatněná. Profesionální prezentace a podpora poskytnutá prodejcem SolidWorks - společností Schier Technik a poměr výkon/cena byly dalšími argumenty pro zavedení systému. Díky použití nového softwaru mohla společnost MicroStep výrazně zvýšit kvalitu svých výrobků a snížit počet chyb během jejich návrhu.
MicroStep také využívá nástroje integrované do systému SolidWorks. Pomocí výkonného softwaru pro analýzu COSMOSWorks může nyní kontrolovat a optimalizovat navrhované výrobky již v raném stádiu jejich vzniku. PDMWorks Workgroup nabízí návrhářům možnost týmové práce na projektu a přitom neustále udržuje přehled o všech pracovnících a jejich úkolech. SolidWorks Toolbox zase nabízí rozsáhlou paletu normalizovaných dílů, například šroubů a matek. Pracovníci společnosti MicroStep používají také online knihovnu 3D ContentCentral obsahující použitelné 3D modely ke stažení.
Společnost MicroStep nyní využívá 9 licencí systému SolidWorks, včetně 3 licencí SolidWorks Office Premium. Zavádění a podporu produktu provádí společnost Schier Technik Slovakia, autorizovaný prodejce SolidWorks.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit